PR 10.04.17

Stavebná spoločnosť, ktorá má srdce

Ilustračné foto: shutterstock

Plánujete si postaviť nový dom? Chcete zrekonštruovať svoje bývanie alebo ho potrebujete zatepliť? Zverte svoj domov do rúk odborníkom, ktorí vám ponúknu komplexné stavebné služby - od vypracovania projektu až po realizáciu stavieb. Ušetrite svoj čas a nervy. Nechajte to na profesionálov.

MV BUILDING, s.r.o., je mladá, dynamická spoločnosť, ktorú založili s cieľom ponúkať realizáciu stavieb každého druhu. Jej hlavnou špecializáciou sú komplexné obnovy bytových domov.

Profesionálny prístup a dlhoročné skúsenosti

Vďaka odborným skúsenostiam a pracovnému nasadeniu MV BUILDING, s.r.o., dokáže zrealizovať akékoľvek stavebné práce, a to od základov. Cez interiér až po strechu.

Spoločnosť je postavená na dlhoročnej stavebnej praxi jej majiteľa a konateľa Ing. Michala Vejačku, ktorý je profesionálom vo svojom odbore. Študoval na Stavebnej fakulte Technickej univerzity v Košiciach, kde si uvedomil, že sa stavebníctvu chce naplno venovať. Skúsenosti, ktoré rokmi nadobudol, dnes uplatňuje pri svojej práci. „Sme firma, ktorá má srdce. Individuálne pristupujeme ku každej jednej z požiadaviek našich klientov a snažíme sa s nimi vybudovať vzájomnú dôveru, pretože spokojnosť zákazníka je pre nás najväčšou odmenou,“ hovorí Vejačka. 

Majiteľ spoločnosti je rodený Košičan a aj to je jeden z dôvodov, prečo z tohto mesta neodišiel, ale rozhodol sa tu zostať a  pomáhať svojimi vedomosťami a skúsenosťami východniarom. Spoločnosť poskytuje svojím klientom vysokokvalitné služby a zakladá si na dobrých vzťahoch so zákazníkmi. Jej základom je kvalita, odbornosť a skúsenosti.

Zabezpečí všetko, čo potrebujete

Ich cieľom je takisto komplexnosť dodávky stavebného diela, ktorá spočíva nielen v jeho realizácii, ale aj v projektovej činnosti a inžinieringu.  Pod MV BUILDING, s.r.o., spadá  viacero aktivít - realizácia stavieb na kľúč, rekonštrukčné práce a v neposlednom rade inštalácia zatepľovacích a fasádnych systémov. Firma pripravuje projekty na stavebné povolenie a stavbu následne zrealizuje. Všetky práce sú pod odborným dohľadom stavbyvedúceho. MV BUILDING, s.r.o., ponúka aj poradenskú a konzultačnú pomoc. Vo svojom portfóliu má aj obchodnú činnosť, ktorá zabezpečí komplexnú dodávku stavebných materiálov či technológií, a sprostredkuje kúpu i predaj pozemkov a nehnuteľností.

Ing. Michal Vejačka, majiteľ a konateľ MV BUILDING, s.r.o. 

  • Vyštudoval Stavebnú fakultu na Technickej univerzite v Košiciach
  • Absolvoval Žilinskú univerzitu v Žiline - Ústav súdneho inžinierstva.
  • Je držiteľom osvedčenia stavbyvedúceho.
  • Má dlhoročné skúsenosti v stavebníctve.


(ML)

Čítajte viac: byvanie vystavba

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Diskusia
0

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím