28.11.16

KOŠIČAN ROKA 2016 - nominácia: Letisko Košice

Spoločnosť Letisko Košice otvorilo v roku 2016 Košičanom doslova bránu do sveta. 

Okrem doterajšej spolupráce s Austrian Airlines a Českými Aerolíniami nadviazalo leisko v roku 2016 spoluprácu so spoločnosťami Turkish Airlines a LOT. Množstvo pravidelných letov sa teda zvýšilo na 9 destinácií, čo je najviac v celej doterajšej histórii letiska. Vďaka priamemu spojeniu s uzlovými letiskami vo Viedni, Prahe, Varšave a Istanbule tak ponúka spojenie s vyše 500 destináciami po celom svete. 

Koncom roka 2016 svoju tvár košickému letisku prepožičal aj známy košický hudobník a komik Marián Čekovský.

“Postupne sa nám darí napĺňať našu víziu, ktorou je zvyšovanie leteckej dostupnosti východného Slovenska. Do Košíc lietajú už štyria sieťoví dopravcovia čím sa nemôžu pochváliť ani niektoré výrazne väčšie letiská. Nominácia v ankete Košican roka je takou čerešničkou, ktorá podčiarkuje dôležitosť kvalitnej leteckej konektivity pre dlhodobý rozvoj mesta Košice i celého východného Slovenska," vyjadrila sa spoločnosť Letisko Košice na margo nominácie v ankete KOŠIČAN ROKA. 

Online hlasovanie, kompletný prehľad nominovaných a bližšie informácie na www.kosicanroka.sk.

Čítajte viac: kosican-roka

Newsletter:

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Diskusia
0

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím