18.05.17

VSS Košice vyrovnal podlžnosti, nútený zostup by už hroziť nemal

foto: Veronika Janušková

Futbalovému klubu VSS Košice sa podarilo zmiesť zo stola Disciplinárnej komisie Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA) spor s bývalým hráčom Ivanom Djokovičom o finančné vyrovnanie za jeho pôsobenie v rokoch 2010 až 2012.
 
Ako v stredu neskoro večer informovala oficiálna webová stránka košického klubu, vedenie VSS vyplatilo dlžnú sumu tomuto hráčovi. V stručnej správe sa ďalej uvádza, že v termíne budú vyplatené aj dlhy voči ďalším dvom hráčom, Srbovi Milojemu Prekovičovi a Grékovi Joanisovi Afoxenidisovi, ktorých prípad tiež skončil na stole organizácie FIFA. Tá rozhodla, že ich nároky sú oprávnené. 

V mužstve prevládajú legionári

Viac k téme

19.05.17
V mužstve prevládajú legionári

 
Košickému klubu sa tak podarilo odvrátiť hrozbu tvrdých sankcií zo strany FIFA, lebo okrem finančných pokút mohlo ísť aj o odpočet bodov až po preradenie do nižšej súťaže. Mužstvo VSS je blízko víťazstva v II. lige, štyri kolá pred koncom súťaže má na čele tabuľky osembodový náskok pred druhou Nitrou. Košičania v sobotu o 17. hodine privítajú doma v Čermeli žilinské „béčko”. Lokomotíva Košice už dnes o 17. hodine nastúpi na ihrisku v Družstevnej pri Hornáde proti Šamorínu.

(BL)

foto: Veronika Janušková

Čítajte viac: vss-kosice

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter:

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Diskusia
0

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím