PR 04.05.17

JUMP SPORT je rajom pre cyklistov

Foto: JUMP SPORT

K cyklistike inklinuje veľa mladých ľudí, ale taktiež sa k nej vracajú dnešní štyridsiatnici či päťdesiatnici. Je to jeden z najvšestrannejších športov, ktorý si môžete užívať celý rok.

JUMP SPORT je rodinná firma, ktorá je na trhu už od roku 2004. „Zamerali sme sa na cyklistiku. Naše začiatky boli skromné, v malej predajni na Bauerovej 1. Dodnes tam fungujeme, ale ponúkame tam už iba momentálne najúspešnejšiu značku vo svete - SPECIALIZED, s ktorou jazdí aj dvojnásobný majster sveta Peter Sagan. V zimnom období v predajni funguje aj servis lyží a snowboardov,“ hovorí Peter Mandula, konateľ spoločnosti.

Nová predajňa 

Pred tromi rokmi firma získala nový priestor na Študentskej ulici v areáli Gala centra. „Tento nám vyhovoval hlavne logisticky ako aj veľkosťou, keďže je tu veľký pohyb áut a do predajne sa dá jednoducho dostať. Pred predajňou máme päť parkovacích miest. Z ulice nás síce nevidno, ale myslím si, že to nie je až taká chyba. Kto nás raz navštívi, určite sa vráti, pretože zákazníkov pritiahneme najväčším výberom nielen bicyklov, ale aj najširším sortimentom cyklistických doplnkov v Košiciach,“ predstavuje predajňu P. Mandula. 

Predajná plocha má 440 metrov štvorcových a je na nej vystavených asi 300 modelov, čo je rarita na východnom Slovensku. Vybrať si môžete z piatich svetových a jednej slovenskej cyklistickej značky. Veľkou výhodou je, že 80 percent tovaru je ihneď k dispozícii.

Foto: JUMP SPORT
Foto: JUMP SPORT
Foto: JUMP SPORT
Foto: JUMP SPORT

Skúšobný okruh 

Každý, kto príde, si môže bicykel nielen pozrieť, ale aj vyskúšať na skúšobnom asfaltovom okruhu. Samozrejmosťou je aj odborný servis akéhokoľvek bicykla v obidvoch predajniach, ako aj ponuka celoročného testovania vybraných druhov bicyklov, ktoré nájdete v tabuľke v e-shope.

„U nás si vyberie každý. Či už potrebujete detský bicykel, turistickú triedu alebo aj to najlepšie, najnovšie, ale aj najdrahšie, čo vo svete cyklistiky fičí. Ponúkame aj MTB a ROAD kategórie,“ predstavuje sortiment konateľ firmy a dodáva, že ich personál je pravidelne školený, samostatne pre každú značku, čo je povinná jazda. 

Foto: JUMP SPORT
Foto: JUMP SPORT

Pridaná hodnota 

„Veľmi často sa stretávame so zákazníkmi, ktorí zaspali dobu a nepoznajú nové možnosti jednotlivých skupín bicyklov. Tým by som chcel odkázať, že práve u nás nájdu tú pridanú hodnotu oproti e-shopom, keď im vyberieme bajk na mieru nie len veľkosťou, ale aj určením.“

V poslednom čase stúpa záujem o elektrobicykle. V západnej Európe je to veľmi rozšírený fenomén. Slovákom však dlhšie trvá, kým nabehnú na novú vlnu. Elektrobicykel nie je len o tom, aby pomohol pri šliapaní menej zdatným. Jazdu na ňom si totiž cyklista môže viac užiť. 

„Už nemusíte uvažovať, že niečo je ďaleko alebo vysoko. Dojazd je síce obmedzený, ale najväčší prínos je v tom, že človek má tak trochu euforický pocit z jazdy aj po rovine aj v kopci. V tomto segmente sme toho roku urobili výrazný pokrok. Máme bezkonkurenčný sortiment s možnosťou testovania aj na viac dní.“

 

(JV)
Foto: JUMP SPORT

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Diskusia
0

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím