28.11.16

KOŠIČAN ROKA 2016 - nominácia: Creative Industry Košice

Nezisková organizácia mesta Creative Industry Košice (do septembra 2015 fungovala pod názvom Košice 2013) sa považuje za katalyzátor kreativity v našom meste. Organizácia vznikla ešte v roku 2009 po tom, ako Košice ako prvé mesto na Slovensku získalo titul Európske hlavné mesto kultúry. 

Hlavným cieľom združenia je vychovávať, pomáhať a zvyšovať kreativitu v tvorivých ľuďoch v našom meste. Aj v roku 2016 sa organizácii Creative Industry Košice podarilo zorganizovať desiatky seminárov, školení, diskusií a workshopov na podnetné témy so zaujímavými spíkrami. Aktuálne patrí medzi hlavné projekty združenia napríklad Escalator, K.A.I.R., Mobility, Generation 2020, Carat, Creative for business, Košice Story Hotel, Erazmus pre mladých podnikateľov či Creative Lenses.

"Veľmi si vážime nomináciu na Košičana roka, pretože všetky aktivity našej organizácie robíme s cieľom podporiť kreatívny priemysel, aktívnych a talentovaných ľudí v meste a regióne," vyjadrila sa na margo nominácie v ankete KOŠIČAN ROKA organizácia Creative Industry Košice. 

Online hlasovanie, kompletný prehľad nominovaných a bližšie informácie na www.kosicanroka.sk.

Čítajte viac: kosican-roka

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Diskusia
0

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím