28.11.16

KOŠIČAN ROKA 2016 - nominácia: Maryna Kačmarčíková – In memoriam

Lekárka a primárka Kliniky popálenín a plastickej chirurgie Nemocnice Košice - Šaca Maryna Kačmarčíková, sa počas svojho odborného pôsobenia dlhodobo špecializovala najmä na rekonštrukčnú chirurgiu. So svojím tímom plastických chirurgov a dermatológov zabezpečovala širokú škálu operačných výkonov v jednej z najmodernejších nemocníc na Slovensku. 

Medzi pacientmi bola obzvlášť obľúbená aj vďaka svojej zanietenosti a vynikajúcim odborným schopnostiam. 

Maryna Kačmarčíková tragicky zahynula pri dopravnej nehode v auguste minulého roka. 

„Táto nominácia ma veľmi príjemne prekvapila a potešila. Maryna bola skvelou odborníčkou a lekárkou so srdcom na správnom mieste. Vďaka svojej dobrosrdečnosti mala blízko k pacientovi - človeku. Nemocnici Košice-Šaca  venovala 30 rokov svojho života. Bola našou kolegyňou, priateľkou a navždy zostáva žiť v našich srdciach. Prostredníctvom ankety KOŠIČAN ROKA a jej nominácie In memoriam nám jej pacienti, prívrženci a nebojím sa povedať, že aj obdivovatelia, dali najavo, že žije naďalej aj v ich spomienkach. Mne nezostáva iné, ako povedať - ďakujeme za podporu. Tešíme sa, že sa nezabúda na ľudí, ktorí obetujú svoj život záchrane a pomoci druhým,“ vyjadril sa riaditeľ Nemocnice Košice-Šaca Ján Slávik.

Hlasujte formou SMS na číslo 6679 
Text SMS: A10
Kompletný prehľad nominovaných a bližšie informácie na www.kosicanroka.sk

 

Čítajte viac: kosican-roka

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Diskusia
0

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím