28.11.16

KOŠIČAN ROKA 2016 - nominácia: T-Systems Slovakia

Spoločnosť T-Systems je považovaná za najvýznamnejší IT subjekt v Košiciach. V roku 2016 oslávila 10 rokov pôsobenia v našom meste. V tom istom roku tiež získala ocenenie Najrýchlejšie rastúca firma 2015 podľa týždenníka Trend. 

V Košiciach zamestnáva IT hub T-Systems viac ako 3700 IT odborníkov, čím sa radí medzi jedného z najväčších zamestnávateľov vo svojej oblasti na Slovensku. Priestor dáva aj mladým talentom, ktorých vzdeláva, poskytuje im rôzne štipendia a stáže s možnosťou následne sa v spoločnosti zamestnať. Okrem významných ekonomických úspechov sa spoločnosť T-Systems sústreďuje aj na spoločensko-zodpovedné aktivity, pravidelne investuje do starostlivosti o svojich zamestnancov aj do regiónu. Vedie kurzy duálneho vzdelávania, SAP akadémiu i rôzne odborné prednášky a diskusie.

„Teší nás, že sme nominovaní práve v roku, keď spoločnosť T-Systems Slovakia oslavuje 10. výročie svojho založenia. Sme poctení, že náš dlhodobý vplyv a starostlivosť o región zaujal pozornosť Košičanov, lebo považujeme za svoju zodpovednosť podielať sa na zlepšovaní života v meste, vo všetkých sférach. Záleží nám na Košiciach aj preto, lebo v ňom žijú ľudia, ktorým vďačíme za náš úspech.  Ďakujeme Vám všetkým, ktorí nám pomáhate túto ambíciu napĺňať,“ vyjadrila sa na margo nominácie v ankete KOŠIČAN ROKA spoločnosť T-Systems.

Online hlasovanie, kompletný prehľad nominovaných a bližšie informácie na www.kosicanroka.sk.

Čítajte viac: kosican-roka

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Diskusia
0

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím