24.01.17

KOŠIČAN ROKA 2016 - nominácia: Tomáš Gáll

Spoluzakladateľ projektu Active life Tomáš Gáll je v Košiciach aktívny najmä v oblasti budovania a rozvoja športovej komunity v meste, organizovaní športových podujatí pre verejnosť a edukácii bežných Košičanov v oblasti aktívneho pohybu.

Gáll organizuje pravidelné tréningové behy v rámci Košíc, ale aj v okolí. Súčasťou iniciatívy Active life sú aj charitatívne behy. V roku 2016 to boli napríklad MAX RUN, Spoznaj behom Košice – Barca či Pull Up Day 2016. 

Aktivity združenia Active life sa stretávajú s mnohými pozitívnymi ohlasmi u košickej verejnosti. Aj v roku 2016 zorganizovalo združenie množstvo prospešných podujatí pre jednotlivcov, rodiny s deťmi, amatérskych aj profesionálnych športovcov. 

Tomáš Gáll je zároveň nezávislým poslancom Mestského zastupiteľstva v Košiciach. Stal sa stal najmladším kandidátom na starostu mestskej časti Košice – KVP. 

Foto: archív tg
Foto: archív tg

“Moja spontánna reakcia? Veľký ŠOK! Určite poznáte ten pocit z detstva, keď sa niečo vyviedlo, rodičia na vás zakričali a vy ste len pozerali s vyvalenými očami a odpoveďou- ‘Nie, to som nebol ja’. Asi tak nejako som sa cítil. Musím však priznať, že to bol príjemný šok. Každopádne moja nominácia je za prácu nás všetkých, ktorí vo voľnom čase makáme na projekte Active life, organizujeme a motivujeme iných - hlavne nešportovcov - k aktivite. Nomináciu vnímam ako poďakovanie všetkým, ktorí za tie 3 roky pridali ruku k dielu. Je ich naozaj mnoho. Mňa teší, že sa v tejto rýchlej dobe stále nájde niekto, kto s úsmevom na perách pracuje pre iných. Vaša nominácia je pozitívny impulz v pokračovaní našich aktivít, a to nie len pre mňa. Veľmi úprimne za to ďakujem,” reagoval na informáciu o nominácii v ankete KOŠIČAN ROKA Tomáš Gáll.

Hlasujte formou SMS na číslo 6679 
Text SMS: A12
Kompletný prehľad nominovaných a bližšie informácie na www.kosicanroka.sk

 

Čítajte viac: kosican-roka

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Diskusia
0

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím