09.01.17

KOŠIČAN ROKA: PRIEBEŽNÉ VÝSLEDKY - KOMUNÁLNE DIANIE

Vo finále ankety KOŠIČAN ROKA budú bojovať 2 osobnosti a 2 subjekty s najvyšším počtom hlasov z piatich kategórií. Zaslať hlas svojmu favoritovi a ovplyvniť tak výsledok hlasovania môžete do piatka 20. 1. 2017. V pondelok 23. 1. sa dozviete Top 10 osobností a Top 10 subjektov postupujúcich do finále. Ako sa do konca roka 2016 darilo nominovaným v kategórii Komunálne dianie? 

PRINÁŠAME VÝSLEDKY KU 31.12.2016
ŠANCU ZMENIŤ VÝSLEDOK MÁTE DO 20.1.2017

Henrich Burdiga

„Bez Košičanov a ich podpory by sme nedokázali nič a ani ja by som nebol človekom, o ktorého sa zaujímajú médiá a ankety. Pevne verím, že občania nám zachovajú svoju dôveru a spoločne sa nám podarí dosiahnuť zastavenie EEI a korupcie či klientelizmu v našom meste,“ skonštatoval Henrich Burdiga.

Zoo Košice

„V mene kolektívu ZOO vám ďakujem za pozornosť, ktorú ste nám doteraz venovali. Hreje ma pocit, že naša práca má zmysel a že nás vníma verejnosť pozitívne. Držte nám palce! Ďakujem za všetkých pracovníkov tejto úžasnej inštitúcie,“ vyjadril sa riaditeľ ZOO Košice Erich Kočner.

Online hlasovanie, kompletný prehľad nominovaných a bližšie informácie na www.kosicanroka.sk.

 

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Diskusia
0

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím