10.01.17

KOŠIČAN ROKA: PRIEBEŽNÉ VÝSLEDKY - BIZNIS

Vo finále ankety KOŠIČAN ROKA budú bojovať 2 osobnosti a 2 subjekty s najvyšším počtom hlasov z piatich kategórií. Zaslať hlas svojmu favoritovi a ovplyvniť tak výsledok hlasovania môžete do piatka 20. 1. 2017. V pondelok 23. 1. sa dozviete Top 10 osobností a Top 10 subjektov postupujúcich do finále. Ako sa do konca roka 2016 darilo nominovaným v kategórii Biznis?

PRINÁŠAME VÝSLEDKY KU 31.12.2016
ŠANCU ZMENIŤ VÝSLEDOK MÁTE DO 20.1.2017

Richard Marko

Vyštudoval informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Od roku 2011 riadi celosvetovo uznávanú spoločnosť ESET. V tom istom roku získal prestížne slovenské ocenenie IT osobnosť roka. Firma ESET sa v roku 2016 stala podľa rebríčka týždenníka TREND Firmou roka.

Košice Represent (KERE)

Lokálna, lokálpatriotická streetwearova značka oblečenia. Jej hlavnou myšlienkou je zvyšovať povedomie o Košiciach doma aj vo svete. Na modeloch vždy nájdete niečo, čo sa neodmysliteľne spája s Košicami – či už erb, ktorý sa stal jedným z hlavných motívov značky KERE, alebo Dóm svätej Alžbety.

„Chceme sa poďakovať za každý hlas a prejavenú podporu členov našej komunity. Sme hlboko poctení nomináciou a ešte viac náš teší priazeň Košičanov v úctihodnej konkurencii väčších hráčov. Je skvelý pocit mať tak výraznú podporu a spätnú väzbu od ľudí, s ktorými zdieľame spoločné hodnoty lokálnej kvality a hrdosti, premietnuté do KERE oblečenia,“ vyjadrila sa Judit Smajdová z Košice Represent. 

Online hlasovanie, kompletný prehľad nominovaných a bližšie informácie na www.kosicanroka.sk.

 

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Diskusia
0

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím