11.01.17

KOŠIČAN ROKA: PRIEBEŽNÉ VÝSLEDKY - ŠPORT

Vo finále ankety KOŠIČAN ROKA budú bojovať 2 osobnosti a 2 subjekty s najvyšším počtom hlasov z piatich kategórií. Zaslať hlas svojmu favoritovi a ovplyvniť tak výsledok hlasovania môžete do piatka 20. januára 2017. V pondelok 23. januára 2017 sa dozviete Top 10 osobností a Top 10 subjektov postupujúcich do fi nále. Ako sa do 31. decembra 2016 darilo nominovaným v kategórii Šport? 

PRINÁŠAME VÝSLEDKY KU 31.12.2016
ŠANCU ZMENIŤ VÝSLEDOK MÁTE DO 20.1.2017

Ján Kozák

Bývalý futbalista a v súčasnosti tréner slovenskej futbalovej reprezentácie. Tento rok dotiahol slovenské futbalové družstvo na historicky prvé Majstrovstvá Európy v ére samostatného Slovenska. Počas svojej reprezentačnej kariéry hrával za FC Lokomotívu Košice aj za pražskú Duklu.

Good Angels Košice

„Celý klub nesmierne teší podpora, ktorú nám v ankete vyjadrili naši fanúšikovia. Sú to práve oni, komu našou hrou a výsledkami chceme robiť radosť. Náš športový život by bez tak skvelých fanúšikov, akých máme, bol len polovičný, a preto sa o ich priazeň budeme usilovať aj naďalej,” reagoval generálny manažér klubu Daniel Jendrichovský. 

Online hlasovanie, kompletný prehľad nominovaných a bližšie informácie na www.kosicanroka.sk.

 

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Diskusia
0

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím