04.01.17

Kto postúpi do 2. kola ankety KOŠIČAN ROKA?

Ešte dva týždne môžete hlasovať v 1. kole ankety KOŠIČAN ROKA a rozhodnúť, ktorá osobnosť a ktorý subjekt zo všetkých piatich kategórií si zaslúži postúpiť do 2. kola hlasovania.

V prestížnej ankete KOŠIČAN ROKA, ktorú po prvýkrát organizuje mediálny dom KOŠICE:DNES, si samotní Košičania vyberajú, ktoré osobnosti a subjekty si zaslúžia byť ocenené za mimoriadne výsledky alebo významné aktivity v prospech Košíc a obyvateľov mesta. Hlasovať za svojho favorita sa oplatí. Všetci tí, ktorí sa do ankety zapoja, budú zaradení do žrebovania o atraktívne ceny.

Hlasovanie sme spustili v pondelok 28. novembra. Vyberať si môžete v piatich samostatných kategóriách – Komunálne dianie, Biznis, Šport, Kultúra a Vzdelávanie, veda, výskum. V každej kategórii je nominovaných 5 osobností a 5 subjektov, z ktorých si môžete vyberať svojho obľúbenca, ktorému dáte hlas. 

Piata nominácia je otvorená

Nominácie do každej kategórie vybrali zástupcovia mediálneho domu KOŠICE:DNES. Verejnosti koncom novembra predstavili štyri osobnosti a štyri subjekty v každej z vybraných kategórií. Posledná – 5. nominácia – však zostáva otvorená. O nej rozhodujete práve vy, hlasujúci Košičania. Nominovať môžete podľa vlastnej vôle osobnosť alebo subjekt, ktorý si to za svoju činnosť v uplynulom roku podľa vás najviac zaslúži.  

Žena roka a Sieň slávy

V ankete sme pripravili aj 2 špeciálne ocenenia - Žena roka a Sieň slávy. V ženskej kategórii sa výherkyňou stane tá dáma, ktorá získa najvyšší počet hlasov zo všetkých osobností vo všetkých kategóriách. O tom, kto sa zapíše do Siene slávy, rozhodne odborná porota. 

Vyhrajte atraktívne ceny

Hlasovaním o KOŠIČANA ROKA 2016 sa zároveň zapojíte do súťaže o lukratívne ceny. V oboch kolách môžete vyhrať skutočne hodnotné výhry. V 1. kole ankety dvaja z vás vyhrajú týždennú rodinnú dovolenku v jedinečnom a luxusnom rezorte X-bionic® sphere s voľným prístupom do Gym, Aquatic Sphere a Wellness. V 2. kole spoznáme šťastného majiteľa novučičkého Fiatu 500 od spoločnosti Auto-Valas. 

Druhé kolo ankety 23. januára sa dozvieme, kto z nominovaných postúpi do 2. kola ankety KOŠIČAN ROKA. Pokračovať v súťaži budú z každej kategórie dve osobnosti a dva subjekty s najväčším počtom vašich hlasov. Hlasovanie bude pokračovať prostredníctvom SMS. Absolútnym víťazom, a teda Košičanom roka 2016, sa stane tá osobnosť a ten subjekt, ktorý od hlasujúcich Košičanov získa v 2. finálovom kole najvyšší počet hlasov. Mená absolútnych víťazov sa dozvieme na slávnostnom galavečere koncom februára 2017.

Ako hlasovať?

Hlasovacie lístky do 1. kola ankety nájdete v denníku KOŠICE:DNES. Vyplnený hlasovací lístok je potrebné doručiť na adresu našej redakcie (Hviezdoslavova 6, Košice). Hlasovať môžete aj elektronicky vyplnením formulára, ktorý nájdete na našej webovej stránke www.kosicednes.sk alebo na stránke ankety www.kosicanroka.sk. Na stránkach tiež nájdete bližšie informácie a detaily o činnosti všetkých nominovaných. 

  • 1. kolo ankety KOŠIČAN ROKA 2016 trvá do piatka 20. 1. 2017.
  • Hlasujte online alebo hlasovacím lístkom v denníku KOŠICE:DNES a vyhrajte skvelé ceny! 
  • Bližšie informácie o ankete KOŠIČAN ROKA nájdete na www.kosicanroka.sk.
DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Diskusia
0

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím