POŠLITE VÁŠ TIP NA NOMINÁCIU KOŠIČAN ROKA 2017!
Šancu máte do 24.11.2017

Stiahnuť štatút ankety

Blíži sa vyhlásenie 2. ročníka ankety KOŠIČAN ROKA, v ktorej o ocenených rozhodujete práve vy. Hľadáme 10 osobností a 10 subjektov, ktoré v roku 2017 dosiahli mimoriadne výsledky a vykonali významné aktivity v prospech mesta Košice a jeho obyvateľov. Navrhnite cestou tohoto online formulára osobnosť alebo subjekt, ktorý si podľa vás zaslúži titul KOŠIČAN ROKA 2017!

O finálnych nomináciách rozhoduje Nominačná komisia, v súlade so Štatútom ankety KOŠIČAN ROKA.

Osobnosť Subjekt

VIAC INFO O ANKETE

Anketa KOŠICAN ROKA je jedinou svojho druhu v metropole východu.
Cieľom ankety je oceniť osobnosti a subjekty, ktoré dosiahli mimoriadne výsledky a vykonali významné aktivity v prospech mesta Košice a jeho obyvateľov.

O ocenených pritom rozhodujú tí najpovolanejší – samotní Košičania.

1.kolo ankety
O ocenených v ankete KOŠIČAN ROKA 2017 rozhodujete v 2 kolách. Do 1. kola ankety predloží Nominačná komisia 10 osobností a 10 subjektov. O tom, kto z nich postúpi do 2. kola rozhodujete vy svojim hlasovaním za jednu z osobností a jeden zo subjektov. Počet odovzdaných hlasov NIE JE OBMEDZENÝ. Hlasovanie prebieha:
  1. SMS hlasovaním
  2. ONLINE cez hlasovací formulár na www.kosicednes.sk
  3. OFFLINE cez hlasovací lístok zverejnený v denníku KOŠICE:DNES
Hlasovanie v 1. kole ankety KOŠIČAN ROKA začne dňa 4.12.2017.
2.kolo ankety
Do 2. kola (finále) ankety KOŠIČAN ROKA 2017 postúpi 5 osobností a 5 subjektov, ktorí v prvom kole od vás získali najvyšší počet hlasov. O víťazoch ankety rozhodujete vy svojim hlasovaním za jednu z osobností a jeden zo subjektov. Každý hlasujúci môže v 2. kole ankety HLASOVAŤ IBA RAZ. Hlasovanie prebieha
  1. SMS hlasovaním
  2. ONLINE cez hlasovací formulár na www.kosicednes.sk
  3. OFFLINE cez hlasovací lístok zverejnený v denníku KOŠICE:DNES
Hlasovanie v 2. kole ankety KOŠIČAN ROKA začne dňa 22.1.2018.

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím