Rozhodnite v ankete KOŠIČAN ROKA 2016!

Stiahnuť štatút ankety

Anketa KOŠICAN ROKA je jedinou svojho druhu v metropole východu.
Cieľom ankety je oceniť osobnosti a subjekty, ktoré dosiahli mimoriadne výsledky a vykonali významné aktivity v prospech mesta Košice a jeho obyvateľov.

O ocenených pritom rozhodujú tí najpovolanejší – samotní Košičania.

1.kolo ankety
O KOŠIČANOVI ROKA rozhodujete v 2. kolách. V aktuálnom 1. kole môžete zahlasovať za 1 osobnosť a 1 subjekt v každej z kategórii komunálne dianie; biznis; šport; kultúra; vzdelávanie, veda a výskum. Ak medzi nominovanými nenájdete svojho favorita, využite políčko VAŠA NOMINÁCIA a nominujte svojho vlastného KOŠIČANA ROKA.
Hlasovanie v 1. kole ankety KOŠIČAN ROKA prebieha od 28.11.2016 do 20.1.2017.
2.kolo ankety
Do 2. kola ankety postúpia z každej kategórie 2 osobnosti a 2 subjekty, ktoré od vás získajú najvyšší počet hlasov. Z nich sa prostredníctvom SMS hlasovania rozhodne o tom, kto získa historicky 1. titul KOŠIČAN ROKA – osobnosť a KOŠIČAN ROKA – subjekt.

Hlasujte v troch jednoduchých krokoch

1

nominácie

Vyberte 1 osobnosť a 1 subjekt z každej kategórie kliknutím na jeho fotografiu, alebo navrhnite vlastných kandidátov vyplnením formuláru “VAŠA NOMINÁCIA”

2

kontakt

Uveďte všetky svoje kontaktné údaje do formulára, aby sme vedeli posúdiť či spĺňate podmienky štatútu ankety a vedeli vás kontaktovať v prípade výhry v súťaži.

3

potvrdenie

Svoj výber potvrdťe kliknutím na tlačidlo hlasovať. V tejto chvíli ste odoslali svoj hlas a ste zaradený do žrebovania o atraktívne ceny.

  • Zahlasujte za 1 osobnosť a 1 subjekt V KAŽDEJ KATEGÓRII označením mena z ponuky alebo doplnením vlastnej nominácie a kliknite na ĎALEJ.

Osobnosť

Subjekt

Osobnosť

Subjekt

Osobnosť

Subjekt

Osobnosť

Subjekt

Osobnosť

Subjekt

Hlasovací formulár

Formulár vyplňte, prosím, uvedením svojho mena a priezviska, adresy vášho bydliska, správnej e-mailovej adresy a vašej správy. Všetky údaje sú povinné práve kvôli správnemu zaslaniu prípadnej výhry. Pre zapojenie sa do súťaže je nutné súhlasiť s pravidlami a podmienkami súťaže.

1 / 6

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím