23.12.16

Program Tabačky na najbližší týždeň

Tabačka Kulturfabrik ďakuje všetkým čitateľom KOŠICE:DNES, ktorí nás v minulom roku navštívili, prežili spolu s nami nespočetné množstvo kultúrnych zážitkov a tým podporili činnosť najväčšieho nezávislého kultúrneho centra na Slovensku. Tešíme sa na ďalšie príjemné stetnutia s Vami v roku 2017!

P.S.: Košičanom, ktorí u nás ešte neboli, prajeme do nového roku aj štipku odvahy. Tá sa Vám niekolľkonásobne vrátí v podobe umeleckej katarzie počas koncertov, divadelných a tanečných predstavení, komunitných stretnutí, prednášok, workshopov či filmových projekcií organizovaných v budúcom roku.

---

Pišta Night

26.12., pondelok

Čas vianoc tradične vrcholí Štefánskym žúrom! Tabačka Kulturfabrik pre Vás pripravuje túto noc na dvoch pódiách s lineupom plným naších obľúbených mien. Dresscode večera Vám umožní predviesť sa v novom alebo starom obľúbenom vianočnom svetri. 

Lineup: 
FVLCRVM
STROON
VILI:AM
DEAD JANITOR
PARADISO RHYTHM
MAJKL KELSO
BENDHY
DANNY B

---

Silvester 2016

31.12., sobota

Nezobrali Vás kamoši na chatu? Nechce sa Vám sedieť doma? Že nič v telke nedávajú? Spamätali ste sa na poslednú chvíľu, tak ako my?
Nezúfajte a využite našu LAST MINUTE ponuku: TBCK SLVSTR 2016!

Oslávte s nami koniec roka 2016 a vkročte do toho nového správnou nohou v správnom priestore!

Viac informácií na www.tabacka.sk

---

Orgonight

29.12., štvrtok

NOC ZBESILEJ HUDBY 

Orgonight je ideálne miesto pre stretnutia navrátilcov s domácimi počas neopakovateľnej noci naplnenej divokou hudbou a plným barom.
Prídte všetci na povianočný festival pod záštitou Tabačka Records.

Na druhom Orgonighte vystúpia:
Džumelec
The Void
Genuine Jacks
▼ BIOS ▼
Kvantumechanist

Čítajte viac: tabacka

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Diskusia
0

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím