28.04.17

Vec a jeho Domáce potreby tour ’17

Vec sa po štyroch rokoch vracia s veľmi vydareným, fajnšmekerským EP-čkom Domáce potreby, ktoré vyšlo pred Vianocami digitálne a na desaťpalcovom vinyle. Tento počin je intímnou sondou do jeho života v ostatných rokoch, pričom sa nepokúša fascinovať teenagerov, skôr dokázať, že aj štyridsiatnici môžu mať radi rap.

Na turné predvedie spolu s dvorným pobočníkom Škrupom úplne novú show pozostávajúcu z koncertných verzií aktuálnych trackov a, samozrejme, klasických hitov. Turné Domáce potreby sa v Tabačke Kulturfabrik odohrá v pondelok 1. mája!

Predskokan z Gramo Rokkaz Team

Po koncerte návštevníkov čaká DJ set v podaní tejto dvojice, čiže o zábavu bude určite postarané. Pridanou hodnotou je, že na každej ,zastávke‘ si fanúšikovia budú môcť exkluzívne kúpiť štýlový retro merch s vizuálom Domáce potreby a aj podpísaný vinyl. Predskokanovať bude Anton Suchota, známy pod umeleckým menom Tono S., slovenský raper a člen rapového zoskupenia Gramo Rokkaz Team. Je známy svojím typickým vtipným nádychom rapovania. Na svojom konte má už tri sólo albumy a okrem týchto sa spoločne s Gramo Rokkaz podieľal na ďalších dvoch. V podaní Tona S. odznejú skladby z prvého sólo albumu Univerzálny hráč konceptuálneho projektu Návraty, tvoreného s producentom Beyuzom, slohy zo spoločných nosičov Gramo Rokkaz a albumu Fičúringy, ako aj čerstvé single.

Stand-up bonus

Týmto celovečerným kultúrnym podujatím bude formou hovoreného slova sprevádzať Joe Trendy, spíker, redaktor ArtAttacku, milovník rapu, pizze a nápoja Coca-Cola. Moderoval dva a pol roka úspešnú rádio show Príjmi #cveng spolu so Škrupom a Michalom Nemtudom, a v úlohe moderátora rôznych aktivít ste ho taktiež mohli vidieť dva roky po sebe na Grape festivale. Zaslúžene vyhral bratislavské kolo Hviezdoslavovho Brooklynu a momentálne chystá vlastnú show. Nechal sa počuť, že na turné prekvapí aj zopár stand-up vsuvkami šitými na mieru.

Zdroj: tabačka

Čítajte viac: koncert tabacka

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Diskusia
0

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím