PR 28.04.17

Jedinečnosť sa skrýva v každej žene

zdroj: minjae lee

Ženy hľadajú inšpiráciu všade navôkol. Z časopisov, fotiek z Instagramu či televízie. Zabúdajú, že najväčšou inšpiráciou by mali byť ony samé. Pre seba, svoju rodinu i pre okolie. 

Každá žena je iná a tým jedinečná. Všetky chcú byť krásne, výnimočné vždy a všade. A pritom ostať samé sebou. Presne o tom bude konferencia Diamond WOMAN s troma skvelými ženami, ktoré sa rozhodli podeliť o svoje know-how. Dozviete sa, ako jesť do štíhlosti a mať pritom prirodzene krásnu postavu, ako skvelo vyzerať či ušiť si svoj vlastný štýl na mieru a množstvo iných zaujímavých rád. Na konferencii sa naučíte, ako byť neodolateľné a ako sa cítiť v každej situácii výborne!

Zabudnite na trendy

Ženy sa často porovnávajú s inými. Prispôsobujú sa trendom, ktoré im diktujú ako sa majú obliekať či líčiť. Nečudo, že všetky potom vyzerajú ako porcelánové bábiky z rovnakej výroby. Čierne keratínové vlasy, tmavé dlhé mihalnice, „dokonalá“ farba pleti a veľké červené pery. Kto povedal, že takto má vyzerať prototyp ženskej krásy? 

Dôležité je si uvedomiť, že každá žena je originálna, pokiaľ zostane sama sebou. Skutočná krása sa nemeria vonkajškom či obvodom pása, ale vyžarovaním, zdravým sebavedomím a spokojnosťou. 

Jasno v hlave, poriadok na tanieri

Na konferenciu zavíta Antónia Mačingová, ktorá vytvorila jedinečný a zároveň veľmi jednoduchý spôsob stravovania sa, vďaka ktorému môžete byť štíhla a krásna zároveň. Zdravému stravovaniu sa venuje už vyše dvadsať rokov a pomohla už tisíckam žien a mužom. Nie je to žiadna diéta, je to životný štýl. Tvrdí, že ak máš jasno v hlave, máš poriadok na tanieri. Výsledkom je dlhotrvajúce zdravie, vitalita, krása a, samozrejme, spokojnosť.

Nájdite si vlastný štýl

Pozvanie na konferenciu prijala aj Marcela Špalková, podľa ktorej by každá žena mala byť spokojná, sebavedomá a krásna. Aj preto ako štýlmejkerka radí ženám, ako si nájsť svoj jedinečný a vlastný štýl. Ku každej žene pristupuje individuálne, pretože si uvedomuje, že každá je iná. Dozviete sa, aké farby, strihy a doplnky vám najlepšie pasujú, ale aj to, ako ušetriť čas a peniaze pri výbere oblečenia či nakupovaní. 

Motivácia pomáha

Do tretice na Diamond WOMAN vystúpi Adriana Zbojek, ktorá podniká od svojich osemnástich rokov a buduje svoju vlastnú spoločnosť po celom Slovensku. Pôsobí v oblasti zdravia, pretože na vlastnej koži pocítila silu komplexnej očisty svojho tela a zbavila sa dlhoročnej kožnej choroby. Súčasťou jej práce je aj motivovanie žien a odovzdávanie informácií a skúseností, ako si vybudovať vlastné podnikanie, hoci aj popri zamestnaní, počas materskej dovolenky či na plný úväzok.

Lístky na konferenciu Diamond Woman si môžete zakúpiť na ticketportal.sk.

 

Čítajte viac: zeny

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Diskusia
0

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím