Televízia

Dobíjacie miesto

Najlacnejšie cestovanie v Košiciach!

Pre cestujúcich MHD sme pripravili unikátnu službu s bonusmi a atraktívnymi súťažami.

Mediálny dom KOŠICE:DNES má pre vás ďalšiu skvelú novinku. Pre všetkých, ktorí cestujú mestskou hromadnou dopravou sme spustili v spolupráci s Dopravným podnikom mesta Košice službu dobíjania dopravných kariet, a to priamo v našej redakcii v budove ATHRIA, na Hviezdoslavovej 6. Navyše, karty si dobijete u nás najvýhodnejšie.

Nové dobíjacie miesto dopravných kariet MHD, ponúka Košičanom a návštevníkom mesta okrem výhodnej polohy na frekventovanom dopravnom uzle v centre mesta pri zastávke električky Námestie Maratónu Mieru, za nákup predplatných cestovných lístkov (týždenníkov, mesačníkov) či  vklad peňazí do elektronickej peňaženky extra bonus.

 

Najlacnejšie cestovanie

V KOŠICE:DNES ponúkame najlacnejšie cestovanie prostriedkami MHD v Košiciach. Pre cestujúcich, ktorí si pravidelne kupujú týždenníky, či mesačníky, máme totiž pripravené zaujímavé bonusy. Stačí sa zapojiť do nášho vernostného programu. Registrovaný cestujúci získa už pri prvom dobití karty poukážku v hodnote 1 euro, ktorú môže využiť pri ďalšom dobití kreditu na kartu. S každým vložením peňazí do elektronickej peňaženky v minimálnej výške 1 € alebo nákupom predplatného cestovného lístka má registrovaný cestujúci nárok na bonus vo výške 2,5 % z dobitej sumy. Prvých 100 zákazníkov, ktorí využijú naše nové dobíjacie miesto získa navyše ako darček 5 eurovú poukážku na ďalšie dobitie u nás. To však nie je všetko. Pripravujeme aj pravidelné súťaže o skvelé ceny.

 

Nové dobíjacie miesto 

Výhody cestovania s KOŠICE:DNES si môžete užívať úplne jednoducho. Stačí sa u nás na recepcii zaregistrovať. Bonus, ktorý vám budeme pravidelne pripisovať na kartu môžete použiť na nákup elektronických cestovných lístkov alebo predplatných elektronických cestových lístkov. Rozhodnutie je už na vás. 
Dobiť si môžete akúkoľvek platnú kartu akceptovanú pri preprave prostriedkami mestskej hromadnej dopravy v Košiciach (mestská karta Košice, ISIC a iné). 

Dobíjacie miesto je vám k dispozícii v sídle KOŠICE:DNES na Hviezdoslavovej 6, v pracovných dňoch v čase od 07:30 do 18:00 hodiny.  

Podmienky používania si môžete pozrieť TU.

 

 

Newsletter:

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím