tip od čitateľa
25.04.17

Električka zablúdila tam, kde nie je trakčné vedenie

Foto: šč

Kurióznu situáciu súvisiacu s rekonštrukciou električkových tratí nám opísal náš čitateľ. Zaznamenal totiž električku na mieste, kde už nie je trakčné vedenie!

„Zazrel som ju v piatok pred polnocou stáť na križovatke ulíc Československej armády a Zimná. Pri električke som videl jedno dispečerské vozidlo Dopravného podniku mesta Košice (DPMK). Najskôr som si myslel, že sa možno pokazila alebo vykoľajila. Podchvíľou sa však veľmi pomaly pohýnala smerom k amfiteátru. Medzitým prišli aj dve servisné vozidlá DPMK. Až po čase mi došlo, že v tomto úseku už niekoľko dní nie sú natiahnuté troleje,“ opisuje svoj zážitok čitateľ Štefan.

Foto: šč
Foto: šč
Foto: šč
Foto: šč
Foto: šč
Foto: šč

Podľa vlastných slov nevie, či sa vodič električky pozabudol a do vozovne chcel ísť tak, ako sa jazdievalo pôvodne z Námestia Maratónu mieru cez amfiteáter, alebo stálo vozidlo na úseku bez trakčného vedenia pre niečo celkom iné. Celé to však skončilo tak, že električku pripli za nákladiak značky V3S, a ten ju odtiahol k obratisku pri amfiteátri.

Pri Steel aréne vykvitla zelená KORUPCIA

Viac k téme

12.04.17
Pri Steel aréne vykvitla zelená KORUPCIA

Na dôvod kurióznej situácie sme sa opýtali DPMK, odpoveď sme ešte nedostali. 

Foto: Štefan Čaplovič

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Diskusia
0

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím