06.12.17

Jedenáste víťazstvo majstra

foto: tasr

V ženskej basketbalovej extralige na seba v mikulášskom kole narazil líder z Košíc a aktuálne tretí Ružomberok. Hráčky Good Angels, ktoré všetkých desať doterajších zápasov vyhrali, sa rozbiehali pomalšie a prvú štvrtinu v Angels aréne prehrali 17:18. Po prvom polčase však už majster viedol o šesť bodov a po prestávke svoju prevahu ešte zvýraznil. Žlto-modré Ružomberok zdolali 72:58 a v tejto sezóne si pripísali už jedenásty triumf v našej najvyššej súťaži. Najlepšou strelkyňou Good Angels bola so 17 bodmi kapitánka Zuzana Žirková, 16 bodov pridala Anna Jurčenková. Posledný domáci zápas v roku 2017 čaká Košičanky už túto sobotu. O 16. hodine nastúpia v extralige proti Banskej Bystrici. 

Čítajte viac: good angels

Tóth
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím