PR 11.10.16

Byt ako stvorený na domáce túlenie

Pohodlie domova prinášajú Tuli vaky do vašich domácností už 10 rokov. Moderný, tradičný či špecifický dizajn vášho domova si môžete zvoliť vďaka bohatej ponuke farieb a vzorov, ktoré pútajú pohľady vždy ako prvé.

S Tuli vakmi ide estetika, kvalita a komfort ruka v ruke. Spojenie týchto troch aspektov vytvorilo na trhu značku Tuli. To, že aj vaky konkurenčného charakteru všeobecne nazývame Tuli vakmi svedčí o stále väčšej obľube spoločnosti. Vyberte sa s Tuli do sveta farieb, vábnych vzorov, dizajnu a módy.

Máte radi eleganciu a luxus? Zvoľte vkusné kreslo Kanoe, ktoré si pevne drží svoj tvar. Vašej obývačke či letnej terase dodá gráciu a  ultramoderný vzhľad. Popíjať šampanské a vychutnať si západ slnka na  pohodlnom sedení počas letných dní môžete z  interiérových či exteriérových priestorov vášho obydlia.  Bezhraničnej fantázii ulahodíte s ľahko tvarovateľnými a pohodlnými Tuli vakmi pod názvom Sofa. Kvetované, tradičné, ľudové a moderné vzory alebo žiarivé farby sú prednosťou každej domácnosti, ktorá miluje teplo domova a relax. Dajte svojmu domovu punc netradičného, ale zároveň žiarivého farebného lesku a ohúrte návštevu útulným sedením. Pohodlnosť zaručená.

Kanoe
Kanoe

Tuli vaky nezabúdajú ani na tých najmenších. Špeciálne atraktívna pre deti je Obludoo. Nie je to len sedací vak. Jeho vynaliezavým dizajnom a  špecifickými polohami sa stáva skvelou skrýšou, nádobou na hračky či priestorom na spánok. Ideálny kúsok vo viacerých farebných prevedeniach do detskej izby. 

Deti milujú ťahať Obludoo za uši, skákať na ňu z výšky, boxovať do otvoru a keď sú vyšťavené z hier, jednoducho v nej zaspia. Multifunkčný detský vak, ktorý dodá detskej izbe jedinečnosť a vášmu dieťaťu úsmev. 

Obludoo.
Obludoo.

Tuli vaky sa behom desiatich rokov posunuli výrazne dopredu so svojimi výrobkami a okrem spomenutých modelov majú v ponuke množstvo produktov. Vaky sa ľahko čistia vďaka praniu v práčke. Ich ľahkosť má za dôsledok jednoduché prenášanie a manipulovanie pri polohovaní. Dokonale sa prispôsobia vášmu telu a chrbtici. Pri ich samotnom používaní si viete oprieť hlavu aj ruky, a tak dosiahnete absolútny oddych počas sedenia, či ležania.

Práve v čase vianočných sviatkov je vhodné obdarovať blízkeho kvalitným a pekným darčekom. Vo vkusnom červenom darčekovom balení vám doručia Tuli vak až priamo k vašim dverám.  Slovenská „lovebrandová“ značka Tuli vaky oslovuje zákazníka a deti na trhu už 10 rokov. Pozitívne ohlasy a spokojnosť spotrebiteľa sú pečiatkou kvality.  

 

Okrem bohatej ponuky Tuli vakov sú výrazným benefitom aj doplnkové služby. Slovenská kvalita značky Tuli ponúka až 10 ročnú záruku, navyše s dvomi náplňami grátis ku každej kúpe. Istota, ktorá je dnes vzácna. Aj to sú Tuli vaky

Foto: tuli

 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím