Denník

Dobíjacie miesto

Milí čitatelia,

oznamujeme vám, že dobíjacie miesto v budove ATHRIA na Hviezdoslavovej 6 ( priestory redakcie KOŠICE:DNES) je zrušené. O prípadných zmenách vás budeme informovať. Najbližšie dobíjacie miesto sa nachádza na Rooseveltovej ulici 3. Zoznam dobíjacích miest si viete pozrieť aj na webovej stránke dpmk.sk

 

 

 

Pre všetkých, ktorí cestujú mestskou hromadnou dopravou spustil mediálny dom KOŠICE:DNES v spolupráci s Dopravným podnikom mesta Košice službu dobíjania dopravných kariet, a to priamo v našej redakcii v budove ATHRIA, na Hviezdoslavovej 6. Navyše, karty si dobijete u nás najvýhodnejšie.

 

Nové dobíjacie miesto dopravných kariet MHD, ponúka Košičanom a návštevníkom mesta okrem výhodnej polohy na frekventovanom dopravnom uzle v centre mesta pri zastávke električky Námestie Maratónu Mieru, za nákup predplatných cestovných lístkov (týždenníkov, mesačníkov) či  vklad peňazí do elektronickej peňaženky extra bonus.

 

Cestovanie s bonusom

V KOŠICE:DNES máme pre cestujúcich zaujímavé bonusy. Stačí sa zapojiť do nášho vernostného programu. S každým vložením peňazí do elektronickej peňaženky v minimálnej výške 1 € alebo nákupom predplatného cestovného lístka má registrovaný cestujúci nárok na bonus vo výške 2,5 % z dobitej sumy. 

 

Nové dobíjacie miesto 

Výhody cestovania s KOŠICE:DNES si môžete užívať úplne jednoducho. Stačí sa u nás na recepcii zaregistrovať. Bonus, ktorý vám budeme pravidelne pripisovať na kartu môžete použiť na nákup elektronických cestovných lístkov (elektronická peňaženka). Dobiť si môžete akúkoľvek platnú kartu akceptovanú pri preprave prostriedkami mestskej hromadnej dopravy v Košiciach (mestská karta Košice, ISIC a iné). 

 

Dobíjacie miesto je vám k dispozícii v sídle KOŠICE:DNES na Hviezdoslavovej 6, v  pracovných dňoch v čase od 07:30 do 16:00 hodiny. 

 

Viac o tejto službe sa dozviete priamo u nás na recepcii. 

 

Všeobecné obchodné podmienky

Reklamačný poriadok

Registračný formulár

 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím