12.08.17

Kessel prišiel aj s manželkou - hviezdou ženského hokeja

Zdroj: twimg.com

Káder tímu hokejistov HC Košice je už kompletný. V piatok večer prišla do nášho mesta posledná avizovaná posila – americký obranca Blake Kessel. Na letisku v Budapešti ho čakal športový manažér klubu Pavol Zůbek. V kabíne oceliarov ho zase privítal šéf klubu Rastislav Rusič. Od pondelka sa Kessel zaradí do prípravy s mužstvom HC. 

Športový manažér klubu Pavol Zůbek víta Američana B. Kessela.
Športový manažér klubu Pavol Zůbek víta Američana B. Kessela.

Brat hviezdy NHL Phila Kessela neprišiel do Košíc sám. Po svojom boku mal aj manželku Courtney Birchardovú. Priaznivci ženského hokeja toto meno isto registrujú. Ide o trojnásobnú účastníčku majstrovstiev sveta, z ktorých s Kanadou odchádzala raz so zlatom, dvakrát so striebrom. Sympatická blondínka sa chce hokeju venovať aj v Košiciach. Niet pochýb, že v našej lige bude hviezdou. 

Dvadsaťosemročný dobre stavaný zadák Blake Kessel prepotí po prvý raz košický dres v príprave počas Tatranského pohára v Poprade.

(TT)
Foto: hckosice

Čítajte viac: hc-kosice

Tóth
Zdieľať článok:

Športovým redaktorom je od roku 1992. Pracoval v Košickom večeri, Korzári a spolupracoval aj s celoslovenskými médiami. Od roku 2014 tvorí ako športový redaktor KOŠICE:DNES.

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Diskusia
0

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím