16.09.18

Oceliari opäť úspešne! Z Detvy odchádzajú s troma bodmi

zdroj: TASR

Hokejisti HC Košice v nedeľňajšom zápase zdolali HC 07 Detvu 4:1. Oceliari teda odchádzajú z Detvy s trojbodovým ziskom.

Hneď v úvode sa dostali domáci do vedenia, keď rýchly protiútok zakončil po necelej polminúte Gašpar. Po góle prevzali iniciatívu hostia a vyrovnať sa im podarilo v 12. minúte, keď sa presadil Nagy. Košice mali v prvej tretine k dispozícii viacero presiloviek, no nedokázali ich využiť na strelenie vedúceho gólu. Druhá tretina priniesla niekoľko zaujímavých situácií na oboch stranách, ale skóre sa nezmenilo. Obe mužstvá opäť nevyužili presilovky. Tretia tretina patrila Košiciam, keď po góloch Nagya a Kafku odskočili Detvancom v 44. minúte na dva góly. Desať minút pred koncom stanovil konečný výsledok stretnutia na 1:4 Hričina.

ŠKODA Fabia už od 97 Eur mesačne

Od Moris Slovakia s výhodným financovaním a poradenstvom na mieru

Zistite viac

HC 07 Detva - HC Košice 1:4 (1:1, 0:0, 0:3)
Góly: 1. Gašpar (Ščurko, Kuklev) – 12. Nagy (Pretnar), 42. Nagy, 44. Kafka (Netík), 51. Hričina. Rozhodovali: Fridrich, Stano – Kollár, Rojík, vylúčení: 6:5 na 2 min., navyše Gachulinec (Detva) 10 min. za napadnutie hlavy a krku, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0, diváci: 555.
Detva: Petrík – Martin Chovan, Kuklev, Fekiač, Sládok, Šimon, Matúš Chovan, Jendroľ, Gachulinec – Puliš, Gašpar, Ščurko – Žilka, Magogin, Ďaloga – Milý, Fekiač, Tibenský – Surový, Valent, Král
Košice: Habal – Dudáš, Lenďák, Koch, Pretnar, Pulli, McDowell, Krajňák, Michalčin – Kafka, Brophey, Netík – Nagy, Suja, Spilar – Šoltés, Galamboš, Haščák – Petráš, Klíma, Hričina