13.08.18

Pred extraligou Deň fanúšikov HC Košice. Zahrajte si s oceliarmi hokejbal, stolný tenis či šípky

ilustračné foto: Veronika Janušková

Košický hokejový klub chystá ešte pred začiatkom extraligy Deň fanúšikov HC Košice. 

Košický hokejový klub chystá ešte pred začiatkom extraligy Deň fanúšikov HC Košice. Siedmeho septembra v športovo–zábavnom areáli na Alejovej sa môžu priaznivci oceliarov stretnúť s hráčmi. Proti košickým hokejistom si môžete zahrať hokejbal, nohejbal, golf, stolný tenis, šípky či šach. Stačí sa len prihlásiť.

„Celý realizačný tím, hráči i vedenie klubu si uvedomujeme, že to, čo robíme, bez fanúšikov nemá zmysel. Preto tu  máme takéto akcie. Záujemcovia si budú môcť zahrať proti hráčom, všetci sú aj s rodinami vítaní,“ uviedol výkonný riaditeľ HC Košice Rastislav Rusič na margo akcie, ktorej súčasťou bude aj autogramiáda. 

reklamná správa

(TT)

Čítajte viac: hokej hc kosice

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím