13.08.18

Pred extraligou Deň fanúšikov HC Košice. Zahrajte si s oceliarmi hokejbal, stolný tenis či šípky

ilustračné foto: Veronika Janušková

Košický hokejový klub chystá ešte pred začiatkom extraligy Deň fanúšikov HC Košice. 

Košický hokejový klub chystá ešte pred začiatkom extraligy Deň fanúšikov HC Košice. Siedmeho septembra v športovo–zábavnom areáli na Alejovej sa môžu priaznivci oceliarov stretnúť s hráčmi. Proti košickým hokejistom si môžete zahrať hokejbal, nohejbal, golf, stolný tenis, šípky či šach. Stačí sa len prihlásiť.

„Celý realizačný tím, hráči i vedenie klubu si uvedomujeme, že to, čo robíme, bez fanúšikov nemá zmysel. Preto tu  máme takéto akcie. Záujemcovia si budú môcť zahrať proti hráčom, všetci sú aj s rodinami vítaní,“ uviedol výkonný riaditeľ HC Košice Rastislav Rusič na margo akcie, ktorej súčasťou bude aj autogramiáda. 

reklamná správa

Ročná diaľničná známka 2019 zdarma

Objednajte vozidlo ŠKODA od 5.12.2018 do 31.1.2019 a získate skvelý darček

Zistite viac

(TT)

Čítajte viac: hokej hc kosice

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím