18.05.18

Spilar a Bača pokračujú v drese oceliarov

foto: Veronika Janušková

Hokejový klub HC Košice sa dohodol na predĺžení spolupráce s dvojicou hráčov. Dres „oceliarov“ budú aj v nasledujúcej sezóne obliekať útočník Gabriel Spilar a obranca Martin Bača.

Tisportligista o tom v piatok informoval na svojej oficiálnej facebookovej stránke. Tridsaťsedemročný Spilar je košický odchovanec, do metropoly východu sa vrátil vlani v novembri, predtým pôsobil v Liptovskom Mikuláši. V drese HC si v uplynulej sezóne pripísal 27 bodov (7+20) v 31 zápasoch základnej časti a play off. Dvadsaťdeväťročný Bača odohral v minulom ročníku za Košice 25 duelov s bilanciou dva góly a štyri asistencie.

reklamná správa

Oceliarov posilnili dvaja hráči zo zámoria!

Viac k téme

17.05.18
Oceliarov posilnili dvaja hráči zo zámoria!

(TASR, JH)

Čítajte viac: hokej hc kosice

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím