10.11.18

Skvelý austrálsky hudobník Donny Benét vystúpi v Tabačke Kulturfabrik

foto: Tomáš Tkáčik

Pred 22. ročníkom festivalu Pohoda Donnyho Benéta poznalo len zopár milovníkov aktuálnej lo-fi disco scény. Po festivale mu však návštevníci založili oficiálny slovenský fanklub a dočkal sa aj sólo oslavnej recenzie.

Tento „najsexi“ muž hudobného priemyslu predviedol na festivale romantický návrat do 80. rokov a šou, na ktorú budú účastníci koncertu ešte dlho spomínať. Donny Benét zahral na Pohode 2018 hneď dvakrát. Jeho druhé vystúpenie patrí medzi rýchlostné rekordy v nahradení zrušeného koncertu.

reklamná správa

„Keď sme sa krátko pred koncertom kapely Bukahara dozvedeli, že pre zranenie speváka nevystúpia, voľba padla okamžite na Donnyho. V sobotu svojou nákazlivou one-man-show strhol stage a potom sme už len dostávali oslavné reakcie na tohto výnimočného muzikanta a čarovného chlapíka,“ spomína Tóno Repka, PR and Media Director festivalu Pohoda.

„Sme veľmi radi, že pár mesiacov po slovenskej premiére na Pohode 2018 predvedie svoj miami-vice soundtrack a ‚magnumovský´ šarm aj v rámci jesennej Pohody v kluboch,“ dodal T. Repka. V košickej Tabačke Kulturfabrik sa predstaví v sobotu 10. 11. o 20. hodine.

Vargová
Zdieľať článok:

V novinách pracuje od roku 1994. Začala v Korze, pokračovala v Korzári a v auguste 2014 zakotvila v KOŠICE:DNES ako redaktorka spravodajstva a servisu.

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím