15.09.20

Pyramída na Terase sa premení na miesto hudby a príbehov

Foto: MČ Košice - Západ

Prešovskí Mloci

V poradí tretí večer v obrátenej pyramíde, 30. septembra, si návštevníci vychutnajú legendu hudobného humoru – prešovských Mlokov. Humoristicko-zábavná formácia Mloci žne celoslovenské úspechy na hudobnej scéne už 36 rokov. Nie nadarmo ich už označujú za legendy. K ich odkazu sa hlásia aj také prešovské kapely ako IMT Smile, Žobráci, Heľenine oči, Komajota, alebo Chiki liki tu-a, pričom každá z nich s Mlokmi aj spolupracovala. Ich poznávacím znamením je šariština a na svojom konte majú množstvo rôznorodých ocenení, dokonca zarezonovali aj na Bratislavskej lýre. Stačí spomenúť hity ako a Trabant, Šaľene šestri, Jazýček, Švekra, MDŽ, Bosorka, Pejrak.

reklamná správa

AKCIA NA TENTO TÝŽDEŇ V POTRAVINÁCH KLAS

Výhodnými ponukami sme tento týždeň opäť nešetrili! Pozrite si celú našu akciovú ponuku.

Zistite viac
 

Opereta a muzikál

Záver tohtoročnej pyramídy, 7. októbra sa diváci započúvajú do netradičných husľovo-popových aranžmánov svetových operných a muzikálových diel pod názvom „Fantóm opery“. V aktuálnom hudobnom svete pribúda nadšencov skvelých husľových klasicko-moderných šou, v ktorých rezonujú tie najznámejšie svetové hity v podaní husľových virtuózov, v štýle moderného spracovania klasických symfonických diel. Počas tohto posledného večera v Pyramíde sa prenesieme do sveta operných i muzikálových skladieb v podaní husľovej sólistky Brunhilde Linsel a jej popovej hudobnej formácie Ecliptic. Zaujímavé príbehy zo zákulisia slávnych skladieb tak, ako ich azda mohol pozorovať len sám Fantóm opery, ktorého rovnomenná skladba na koncerte nebude chýbať.

Lístky je možné zakúpiť v predpredaji v kultúrno-spoločenskom centre Átrium klub v Zuzkinom parku, prípadne pred samotným koncertom, avšak len do naplnenia kapacity, ktorá je približne 100 miest. Organizátor – MČ Košice-Západ bude priebeh koncertu realizovať podľa vždy aktuálnych nariadení a opatrení v súvislosti so zamedzením šírenia vírusu Covid-19, preto samotných návštevníkov prosí vopred o ohľaduplnosť a dodržiavanie dobre známych pokynov.

Foto: MČ Košice-Západ

reklamná správa

Zdravie a bezpečnosť sú prioritou

VVS, a.s. zodpovedne pristupuje k zabezpečovaniu bezpečnosti svojich zamestnancov aj odberateľov.

Zistite viac

Zaujalo vás niečo vo vašom okolí? Napíšte nám na tipy@kosicednes.sk

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím