02.09.20

Štátna filharmónia Košice pozýva na komorné koncerty

foto: Štátna filharmónia Košice
 

Korona opatrenia 

Ako ďalej informovala ŠfK, súčasťou hygienických opatrení sú šachovnicové sedenie, dezinfekcia rúk pri vstupe, nosenie rúšok i dodržiavanie bezpečnej vzdialenosti pri čakaní na podujatia. Koncerty budú hodinové a bez prestávky.

Priestory domu umenia dezinfikujú každú hodinu. V poradí 52. koncertnú sezónu filharmónie odštartuje otvárací koncert 22. októbra pod taktovkou šéfdirigenta Zbyňka Müllera. Ako sólista sa predstaví Jiří Vodička, koncertný majster Českej filharmónie.

Jubilejný 50. ročník Medzinárodného organového festivalu sa organizátori rozhodli pre pandémiu nového koronavírusu odložiť na jeseň budúceho roka.

(TASR)

Zaujalo vás niečo vo vašom okolí? Napíšte nám na [email protected]

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím