PR 11.02.19

Anketa: Ktorej osobnosti by ste dali svoj hlas v ankete KOŠIČAN ROKA 2018?

DNES
Zdieľať článok:

Klaudia Feketeová - študentka

Nominovaných veľmi nepoznám. Priateľ je však športový fanúšik, takže hlas by som poslala asi Igorovi Libovi. Na druhej strane hokej je asi jediný šport, ktorý si rada pozriem. Hlavne, ak sú Majstrovstvá sveta. 

Mária Vyšňovská - na dôchodku

Svoj hlas som dala Milanovi Kolcunovi. Bola som niekoľkokrát na jeho talkshow a veľmi sa mi páčila. Nepoznám veľa Košičanov, ktorí by propagovali naše mesto tak dobre ako on. Dúfam, že vyhrá. Zaslúži si to. Je známy a vždy pri zemi. To sa cení. 

Igor Zahumenský - informatik

Mohla by vyhrať žena. Takže z nominovaných si to najviac zaslúži asi lekárka Zuzana Gdovinová. Zo všetkých robí najviac toho pre ľudí. Čo je viac ako život? Mala by byť Košičankou roka.

Marcel Varga - predavač

Ťažké je vybrať, keďže množstvo mien mi nič nehovorí. Ale asi by som to doprial Filipovi Fabišíkovi. Je mladý a snaží sa, aby sa šport u nás rozhýbal. Keby vyhral Milan Kolcun, tiež by ma to nenahnevalo. Poznám ho z potuliek a o Košiciach vie veľa.

Emil Krajňák  - obchodný zástupca

Poslal som hlas Kinu Úsmev.  Chodím tam s priateľkou do kina. Páči sa mi výber filmov a celkovo Kino Úsmev nepôsobí na mňa tak komerčne. Okrem toho tam majú dobré pivko
a príjemné prostredie. 

Barbora Bačová - študentka

Mám rada umenie. Hudba je celý môj život. Štátna filharmónia Košice je tu už 50 rokov. Robí nám dobré meno nielen v našom meste, na Slovensku, ale aj vo svete. Za to si zaslúži uznanie. 

Katarína Závadská - kozmetička

Košickým aktivistom. Som rada, že to nenechali tak a snažia sa s parkovaním reálne niečo robiť a nie sú to len slová. Len tak ďalej. Ja mám s parkovaním vážne problémy a mám toho už dosť. 

Pavol Ovšonka - podnikateľ

Doprial by som výhru iniciatíve Za slušné Slovensko. Myslím si, že zo všetkých nominovaných práve oni urobili pre nás najviac za rok 2018. Organizovali najväčšie protesty od 89. roku. Do ulíc vyšli tisíce ľudí, ktorí chceli a chcú zmenu. 

(ML)


Klenotníctvo SHERON je na Slovensku lídrom v predaji hodiniek a šperkov prestížnych svetových značiek ako sú Rolex, Ulysse Nardin, Pomellato, Pasquale Bruni a mnohé ďalšie už od roku 1991. Dobré meno a stabilné miesto na slovenskom trhu získalo najmä kvalitnou ponukou a komplexným servisom pre svojich zákazníkov.V predajni s mimoriadnym dizajnom, v raji plnom luxusu a noblesy, vám vyškolený personál ochotne poradí a poskytne všetky informácie o značkách, novinkách či limitovaných edíciách.Vyberať si je možné zo širokej ponuky: od hodiniek najvýznamnejších švajčiarskych manufaktúr, cez decentné zlaté šperky z farebných drahokamov až po žiarivé briliantové skvosty. SHERON si ctí tradície, zručnosť a hodnoty, aj preto je hrdým hlavným partnerom ankety Košičan roka 2018.

                                  

Kompletný prehľad nominovaných a bližšie informácie na 
www.kosicanroka.sk

 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím