PR 04.02.19

KOŠIČAN ROKA: Priebežné výsledky

DNES
Zdieľať článok:

O titul Košičan roka 2018 súťaží 10 osobností a 10 subjektov. Každý z vás môže hlasovať za svojho favorita v oboch kategóriách. Toto je priebežné poradie ich umiestnenia. Všetko však ešte môžu zmeniť vaše ďalšie hlasy. Ktorých 5 osobností a 5 subjektov postúpi do finále, je len na vás.  

Hlasovať v prvom kole ankety môžete ešte do 15. februára. V pondelok 18. februára sa dozviete mená všetkých finalistov. Navyše, ak sa zapojíte do hlasovania, budete zaradení do žrebovania o rodinnú dovolenku all inclusive v Turecku na 12 dní letecky z Košíc. Cenu do súťaže venovala cestovná kancelária Ferrotour. 

KOŠIČAN ROKA: Priebežné výsledky

KOŠIČAN ROKA: Priebežné výsledky


Partnerom ankety KOŠIČAN ROKA 2018 je spoločnosť Global Fitness. Impluzom pre vznik projektu Global Fitness bola potreba predstaviť športovcom aj širokej verejnosti kvalitné certifikované výživové doplnky stravy a športové doplnky predovšetkým od anglických výrobcov. Ponúkame renomované značky ako Napa či Applied Nutrition. Na webe spoločnosti si prídu na svoje nadšenci takmer všetkých športových disciplín. Predaju športových a výživových doplnkov sa Global Fitness tím venuje na profesionálnej úrovni, preto pokryje potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov. Ponuka produktov nie je určená iba športovcom, ale aj širokej verejnosti, ktorú zaujíma zdravý životný štýl. Okrem svojich produktov ponúka Global Fitness aj poradenstvo, ktoré pomôže zákazníkom, ak s výživovými doplnkami ešte len začínajú, alebo ak majú akékoľvek otázky ohľadom zdravej životosprávy.

 

Kompletný prehľad nominovaných a bližšie informácie na www.kosicanroka.sk

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím