PR 19.01.18

Mená TOP päť osobností a subjektov sa dozviete už v pondelok

foto: veja

Máte už len niekoľko hodín na to, aby ste svojím hlasom podporili vášho favorita v ankete KOŠIČAN ROKA 2017. Rozhodnite, kto postúpi do veľkého finále a bude bojovať o prestížny titul. 

V pondelok 22. januára sa dozviete, ktorých päť jednotlivcov a päť subjektov sa vďaka vašej podpore prebojovalo do finále. 

Vyhrajte lukratívne ceny

Počet vašich hlasov v 1. kole ankety nie je obmedzený, môžete teda zaslať svojmu favoritovi toľko hlasov, koľko chcete. Zapojením sa do ankety ho nielenže podporíte, ale ste automaticky zaradení do žrebovania o lukratívne ceny. V 1. kole súťažíte o rodinnú dovolenku all inclusive v Turecku na 12 dní letecky z Košíc od cestovnej kancelárie Ferrotour. Meno šťastného výhercu sa dozviete spolu s postupujúcimi kandidátmi na zisk titulu už v pondelok. Vo finále sa bude bojovať o ešte hodnotnejšiu výhru - novučičký Fiat 500 od spoločnosti Auto-Valas. Majiteľa nového auta vyžrebujeme po skončení hlasovania v 2. kole ankety. 

Hlasujte nanovo už od pondelka

V súťaži bude pokračovať 5 osobností a 5 subjektov, ktorí v prvom kole od vás získali najvyšší počet hlasov. Aby sa víťazom ankety stal ten, kto má naozaj najväčšiu podporu verejnosti, v druhom kole ankety môžete zaslať svojmu favoritovi len jeden hlas. Hlasy z predchádzajúceho kola sa do ďalšieho hlasovania nezapočítavajú, vo finále sa teda začína nanovo. Absolútnym víťazom KOŠIČANA ROKA 2017 sa stane tá osobnosť a ten subjekt, ktorý od hlasujúcich Košičanov získa v 2. finálovom kole najvyšší počet hlasov.

(ML)

Kompletný prehľad nominovaných a bližšie informácie na www.kosicanroka.sk

 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím