16.01.19

Nominácia KOŠIČAN ROKA 2018: Good Angels Košice - in memoriam

Bol jedným z najúspešnejších ženských basketbalových klubov na Slovensku. Fungoval od roku 2001. Odvtedy získal pätnásť majstrovských titulov Slovenska, naposledy aj v roku 2018. Klub je zároveň niekoľkonásobným držiteľom Slovenského pohára. V roku 2013 sa dostali medzi štyri najlepšie kluby v Európe a vyhrali nadnárodnú súťaž Middle European League (MEL). Minulý rok skončila ich éra. Generálny manažér basketbalistiek Good Angels Košice Daniel Jendrichovský dosiahol to, čo máloktorý športový funkcionár. Vybudoval klub, ktorý získal v slovenskej extralige 15 majstrovských titulov v rade a úspešný bol aj v pohárovej Európe. Košičanky však skončili tam, kde sa cítili najkomfortnejšie – na vrchole. Nomináciou získali za dotiahnutie unikátnej šnúry majstrovských titulov, aj v záverečnej sezóne svojej existencie.

Nominácia KOŠIČAN ROKA 2018: Daniel Jendrichovský, GOOD ANGELS KOŠICE IN MEMORIAM

Viac k téme

Nominácia KOŠIČAN ROKA 2018: Daniel Jendrichovský, GOOD ANGELS KOŠICE IN MEMORIAM
  

Kategória: Subjekt / Šport

Online hlasovanie, kompletný prehľad nominovaných a bližšie informácie na www.kosicanroka.sk

 

Čítajte viac: kosican roka

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím