16.01.19

Nominácia KOŠIČAN ROKA 2018: VAMEX, a.s. Košice

Spoločnosť VAMEX je v súčasnosti najväčšou pekárňou čerstvého pečiva na Slovensku, situovanou na jednom mieste. Mesačne spotrebuje viac ako 1000 ton múky, denne vyrobia viac ako 200-tisíc  rožkov a viac ako 20-tisíc klasických pšenično-ražných chlebov. Pekáreň prešla dlhým vývojom od pečenia chleba s dvoma rotačnými pecami v prvej malej prevádzke, až k tým najmodernejším  technológiám v pečení v najväčšej pekárni pod jednou strechou na Slovensku. Pokrývajú prevažne oblasť východnej časti Slovenska a s obmedzeným sortimentom zásobujú aj ostatné kraje. Venujú sa výrobe čerstvých pekárenských výrokov a prevádzkujú deväť špecializovaných maloobchodných predajní pod značkou spoločnosti Vaša pekáreň. Spoločnosť VAMEX, a.s., Košice už viac ako dve desaťročia buduje silnú značku, neustále sa venuje inováciám a každý deň prináša zákazníkom na stôl množstvo čerstvých výrobkov. Košický rodinný podnik získal nomináciu za to, že sa stal jednou z najväčších pekární na Slovensku.

Nominácia KOŠIČAN ROKA 2018: VAMEX, a.s. Košice

Viac k téme

Nominácia KOŠIČAN ROKA 2018: VAMEX, a.s. Košice
 

Kategória: Subjekt / Biznis

Online hlasovanie, kompletný prehľad nominovaných a bližšie informácie na www.kosicanroka.sk

 

Čítajte viac: kosican roka

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím