20.01.20

Nominácia Košičan roka 2019: GymBeam

Kategória: Subjekt - Biznis

Jedna z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich košických firiem, GymBeam, pôsobí aj na zahraničnom trhu, a to s výsledkami, ktoré môžeme nazvať mimoriadne. Spoločnosť založil v roku 2013 Dalibor Cicman po skúsenostiach s viacerými e-shopmi na Slovensku, v Česku, Maďarsku aj Poľsku. V roku 2014 si uvedomil, že GymBeam má veľký potenciál, keďže oblasť podnikania s produktmi pre fitness stále rástla. Spolu s najšikovnejšími ľuďmi z ostatných eshopov sa rozhodol naplno venovať len tomuto. V apríli 2018 Dalibora Cicmana Forbes zaradil do prestížneho rebríčka „30 pod 30“. Jeho eshop GymBeam je veľmi dynamická firma, stále rastie, za čo môže najmä expanzia na nové, zahraničné trhy.

Aktuálne sa podieľa aj na realizovaní vzdelávacích aktivít v našom regióne pre začínajúcich marketérov. Ide o akcie, ako napríklad data hackathon, data meet-up či marketingové štvrtky. Podľa Dalibora Cicmana je rozvoj zručností v oblasti digitálneho marketingu kompetenciou, ktorá bude v blízkej budúcnosti mimoriadne dôležitá.

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím