12.07.19

Ako trávia dovolenku košické osobnosti?

ilustračná foto: pexels

Igor Liba
bývalý hokejista 

Momentálne dovolenkujem v Slovenskom raji s partiou bývalých hokejistov. My, ktorí sme celý život na ľade, nemusíme horúčavu. Skôr nás láka turistika a prechádzky v prírode.

Igor Liba, bývalý hokejista Foto: Archív KD
Igor Liba, bývalý hokejista Foto: Archív KD

reklamná správa

AUTOVALAS - DOBRÁ VOĽBA!

AUTOVALAS - Tvoja KIA v Košiciach ponúka modely SUV plné luxusu a priestoru.

Zistite viac


Milan Kolcun
turistický sprievodca

Zastihli ste ma v Bruseli. Prišli sme sem z Košíc vlakom, keďže je to pekný vlakový výlet a lietať sa bojím. Sme tu týždeň, absolvujeme výlety do Amsterdamu, Rotterdamu, Waterloo... Vždy sa chodím pozrieť na prehliadky miestnych sprievodcov, lebo je to najlepší, najosobnejší a najrýchlejší spôsob, ako sa zoznámiť s mestom.

Milan Kolcun, turistický sprievodca Foto: Archív KD
Milan Kolcun, turistický sprievodca Foto: Archív KD

Peter Krcho
lekár

Veľmi jednoduchá odpoveď. Časť dovolenky spolu s rodinou tradične už päť rokov za sebou obetujem festivalu Pohoda. V auguste absolvujem športové sústredenie s kamarátmi - karatistami na Drienici. A výlety na kajakoch na priehrade Ružín nám tento rok dodávajú najviac energie.

Peter Krcho, lekár Foto: Veronika Janušková
Peter Krcho, lekár Foto: Veronika JanuškováAlexandra Mihók-Kvietková
generálna riaditeľka KOŠICE:DNES

Minulý rok som prvýkrát skúsila dovolenku s karavanom. Precestovali sme Taliansko. Učarovalo to mne aj mojim blízkym. Takýto výlet prináša neskutočné množstvo zážitkov, ktoré v rezorte nezažijete. Navyše, po celom roku pracovného plánovania je veľmi príjemné stráviť aspoň dva týždne bez plánovania. Tento rok sa chystáme karavanom na Francúzsku riviéru, pozrieme si Tour de France a nejaký čas pobudneme vo Švajčiarskych Alpách. 

Alexandra Mihók-Kvietková, generálna riaditeľka KOŠICE:DNES Foto: Veronika Janušková
Alexandra Mihók-Kvietková, generálna riaditeľka KOŠICE:DNES Foto: Veronika Janušková(DB, ML)

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím