PR 08.01.18

Komu by ste dali svoj hlas v ankete KOŠIČAN ROKA?

ANKETA: Ktorej osobnosti či subjektu by ste dali svoj hlas v ankete KOŠIČAN ROKA 2017?

Linda Petriková - študentka
Obdivujem prácu pána Krcha, takže on by sa mal podľa mňa stať Košičanom roka. Ako študentka medicíny v ňom mám svoj vzor. Je skvelé, že nielen vykonáva svoju profesiu najkvalitnejšie ako vie, ale zároveň pomáha nad rámec svojej práce druhým. 

Michal Mako - doktorand
Hlasujem za Jána Melicha. Prinavrátiť históriu priamo pred oči Košičanov je niečo, čo je podľa môjho názoru veľmi potrebné. Naša spoločnosť často zabúda na hrôzy minulosti. Tvári sa, akoby bola pochovaná, no opak je pravdou. Žijeme ju tu a teraz.

Katarína Čižmárová - referentka v štátnej správe
Ja som už aj zahlasovala, a to za Rasťa Trnku. Páči sa mi jeho postoj, ako chce meniť veci k lepšiemu v Košiciach aj v celom kraji. Pôsobí seriózne, odhodlane a je veľmi sympatický.  Myslím si, že práve on by sa mal stať Košičanom roka 2017.

Irena Kovalčíková - dôchodkyňa
Mám rada výtvarné umenie. Potešila ma výstava vo Východoslovenskom múzeu Leopold Horovitz - Stratený, nájdený. Bola som si ju pozrieť a podľa mňa je úžasná. Určite najväčší podiel na jej zorganizovaní má Robert Polák. Preto by som ho veľmi rada nominovala na Košičana roka.

reklamná správa

Júlia Červenáková – študentka
Svoj hlas dávam Technickej univerzite v Košiciach, na ktorej študujem už štvrtý rok. Je to škola plná možností, ktorá poskytuje mladým ľuďom v rámci predmetov spoluprácu s rôznymi firmami. Okrem teórie nás učí aj prax, čo je veľmi dôležité pre našu budúcnosť. 

Tomáš Baňacký - študent
Keďže som veľkým nadšencom divadla, pravidelne ho navštevujem a študujem divadelné štúdiá, cenu Košičan roka by som doprial Štátnemu divadlu Košice. Jeho repertoár je naozaj kvalitný a dostatočne široký. Myslím, že každý si príde na svoje. 

Lucia Kysilková, učiteľka
Potešila ma nominácia Detskej železničky. Majú ju radi nielen moji žiaci, ale aj kamaráti z westernového divadla, s ktorými tam občas účinkujem. Som presvedčená, že si ľudia okolo železničky určite ocenenie zaslúžia, pretože v minulom roku tam urobili veľký kopec práce.

Daniel Hilgart - študent
Ako spokojný študent Leteckej fakulty Technickej univerzity v Košiciach volím práve ju. Naša škola získala mnoho ocenení v rámci vysokých škôl. Určite si zaslúži cenu, akou je napríklad titul Košičan roka 2017.

(ML)

Kompletný prehľad nominovaných a bližšie informácie na www.kosicanroka.sk

 

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím