Denník

Televízia

Televízia KOŠICE:DNES čerpá z viac ako 20-ročnej tradície prvej lokálnej televízie tv:naša, na základoch ktorej vznikla. Televízia sa stala súčasťou portfólia mediálneho domu v októbri 2015. Odvtedy prešla výraznou reštrukturalizáciou vo svojej forme aj obsahu, s cieľom ponúknuť Košičanom silnú a modernú lokálnu televíziu.

 

Televízia KOŠICE:DNES vysiela denne naživo od 18.00 do 19.00 h. Televízia KOŠICE:DNES je dostupná terestriálne v Košiciach a okolí, ako aj u poskytovateľov satelitných a káblových televíznych služieb.

 

Televízia KOŠICE:DNES je zameraná na lokálne a občiansky atraktívne spravodajské, publicistické i lifestyle témy. 

 

Dostupnosť televízie TU

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím