14.11.17

Romantik mienil, osud zmenil

Foto: Archiv KD

Príbeh Košičana, ktorý hľadal neznámu blondínku, má rozuzlenie. V láske im zabránili dve zmeškané hodiny a iný muž.

O 34-ročnom Stanovi, ktorý uveril v lásku na prvý pohľad, sme vás už informovali. Učarovala mu blondínka, ktorá okolo neho prešla na bicykli. Svoje pátranie po neznámej spustil nezvyčajným spôsobom. Napísal odkaz na kartónové srdce a umiestnil ho na Komenského ulici. 

Kvôli láske zariskoval a zverejnil aj svoje telefónne číslo. Ako prezradil, ozývali sa mu rôzni posmievači, ale aj milí ľudia, dokonca fanúšikovia. Nielen podporné esemesky, ale aj priania na Facebooku ho potešili. Nakoniec sa k nemu dostal aj kontakt na hľadanú slečnu. A tá sľúbila, že sa stretnú. Ako to celé dopadlo? 

reklamná sprava

Hlasujte a vyhrajte!

Rozhodnite, kto bude KOŠIČAN ROKA 2017! Vyhrať môžete dovolenku v Turecku!

Zistite viac

Obojstranné sklamanie

Nastal deň „D“ a Stano sa pripravoval na vysnívané rande. Konečne sa mal stretnúť so svojou krásnou neznámou. Zrejme každý si vie predstaviť nervy, stres a radosť zároveň. V takých chvíľach sme plní očakávaní a myslíme len na to, aby sme to nepokazili. Desaťminútové státie pred šatníkom, dvadsaťminútové rozjímanie nad tým správnym kúskom, polhodinové dívanie sa do zrkadla. Žiletka, gél na vlasy, parfém a ruža, to je tá správna kombinácia. Ak ste klasik... 

Nech už vyzerali Stanove prípravy akokoľvek, mohli ich oceniť rôzni ľudia, avšak hľadaná blondínka nie. „Dopadlo to zvláštne. Zle som si zapamätal čas stretnutia, prišiel som tam o 15.30. Čakám, čakám...“ priznáva Stano. Rozhodol sa zavolať jej, aby zistil, prečo neprišla. 

Vysnívaná blondínka bola rovnako sklamaná. Tiež ho čakala, no v inom, správnom čase. Stála na mieste o dve hodiny skôr. „Uvedomil som si, že má pravdu. Pozrel som si email, bolo to naozaj o 13.30. Tak sa to nejak zariadilo, aby sme sa nestretli,“ dodáva smutným hlasom mladý Košičan.

Druhú šancu nedostal

Viete si predstaviť rozčarovanie zo zmeškaného rande. Šanca bola tak blízko a zrazu je preč. Stano však verí, že sa všetko stalo tak, ako sa malo. „Spýtal som sa na druhú šancu, ale zhodli sme sa, že to nemá zmysel. Napísala, že má priateľa a vlastný život, takže som to nechal už tak,“ zhodnotil. 

Napriek nevydarenému pokusu Stano nestráca nádej ani vieru v lásku na prvý pohľad. Tentoraz mu to nevyšlo, no možno už dnes mu pôjde oproti po chodníku na Komenského ulici ďalšia krásna žena. Možno ide tentoraz pešo, možno je brunetka, nezadaná a možno bude mať pre tohto romantika väčšie pochopenie...

Simona Závacká

Čítajte viac: pribehy

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Diskusia
0

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím