11.08.18

Slovenské strelkyne sú majsterkami Európy v skeete!

Foto: TASR

Slovenské reprezentantky v športovej streľbe získali na majstrovstvách Európy v rakúskom Leobersdorfe zlatú medailu v ženskej tímovej súťaži v skeete. Družstvo v zložení Danka Barteková, Veronika Sýkorová a Lucia Kopčanová zdolalo v súboji o titul Nemecko 47:45.

Slovenky v sobotňajšom finále potvrdili výborné výkony zo štvrťfinále i semifinále. Líderkou tímu bola Danka Barteková, ktorá sa po piatkovom triumfe v individuálnej súťaži tešila aj z tímového úspechu. Slovenská medailová zbierka z prebiehajúcich ME sa rozrástla už na sedem cenných kovov (3-2-2).Bronz si vybojovali Talianky, keď v dueli o 3. priečku hladko zdolali Cyprus.

reklamná správa

(TASR,SŠ)

Čítajte viac: sport

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím