03.10.17

Triumf košických farieb

foto: Veronika Janušková
DNES
Zdieľať:

Inline, alebo beh na korčuliach, je ďalšia z disciplín, ktorá priniesla triumf Košičanke. V kategórii žien na 20 kilometrovej trati zvíťazila Renáta Karabová v úctyhodnom čase 37:20. „Pocity sú u mňa úžasné, stále sa teším na tento pretek, pretože je to domáci pretek. Súťažiť pred domácim publikom je vždy zaväzujúce, ale zároveň krásne. „Mala som tu rodinu, kamarátov, kolegov z práce. Sú to super pocity.“ Domácim fanúšikom spravila radosť aj štafeta 4 x 1/4 Maratón. V nej triumfovali bežci z Obal Servisu Košice časom 2:22:20. Pred druhým tímom Active Life mali niečo vyše dvadsaťminútový náskok.

reklamná správa

Chýba vám zub a odvaha sadnúť si do kresla?

Implantáty nahradia chýbajúce zuby na 100%. Kvalitný materiál a precízna práca sú základom úspechu.

Zistite viac

(MK)
 

Čítajte viac: beh mmm

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím