07.04.21

Dôvera a Univerzitná nemocnica Louisa Pasteura Košice sú blízko dohody

Zdravotná poisťovňa Dôvera a Univerzitná nemocnica Louisa Pasteura (UNLP) Košice sú blízko dohody. Informoval o tom PR špecialista Dôvery Matej Štepianský po rokovaní, ktoré sa uskutočnilo v utorok. Obe strany predpokladajú uzavretie zmluvy do konca týždňa. Znamenalo by to poskytovanie zdravotnej starostlivosti pre poistencov Dôvery v plnom rozsahu a bez obmedzení.

reklamná správa

NAJLEPŠIE SUSHI V KOŠICIACH!

Objednajte si skvelé sushi, rameny, čerstvé cestoviny, pikantné curry a pochutnajte si s KOSHI SUSHI

Zistite viac

Zdravotná poisťovňa Dôvera nemá aktuálne zmluvu s UNLP Košice. Od 1. apríla tak v tejto nemocnici poskytujú poistencom Dôvery len neodkladnú zdravotnú starostlivosť. Ide o potrebnú zdravotnú starostlivosť v prípade úrazu, akútnych zdravotných ťažkostí alebo akútneho zhoršenia zdravotného stavu.

reklamná správa

reklamná správa

(SITA, bh, mt;mhu, foto: webnoviny/sita/Tomáš Benedikovič)

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím