10.03.21

Draxler vysypal vlečku hnoja pred úrad vlády a nad Dunaj vypustili klauna

Za vysypanie vlečky hnoja pred budovou Úradu vlády SR je možné uložiť pokutu vo výške 100 eur. Ako vysvetlila polícia v profile Polícia SR - Bratislavský kraj na sociálnej sieti, ide o znečistenie verejného priestranstva, a teda priestupok proti verejnému poriadku.

>>> VIAC FOTO V GALÉRII <<<

 

Oznámenie, že na chodníku pred Úradom vlády SR sa nachádzajú približne dva kubíky hnoja, dostali policajti v skorých ranných hodinách od kolegov z Úradu na ochranu ústavných činiteľov.

reklamná správa

NAJLEPŠIE SUSHI V KOŠICIACH!

Objednajte si skvelé sushi, rameny, čerstvé cestoviny, pikantné curry a pochutnajte si s KOSHI SUSHI

Zistite viac

NOC PLNÁ PROTIVLÁDNYCH AKTIVÍT - symbolicky sme zablokovali ministerstvá. Obmotali sme ich reťazami!! - nad Dunaj sme...

Posted by Juraj Draxler on Tuesday, March 9, 2021

Bývalý minister školstva, vedy, výskumu a športu SR Juraj Draxler, ktorý bol nominantom strany Smer - sociálna demokracia (Smer-SD,) sa vo svojom profile na sociálnej sieti „priznal“ a zverejnil viacero fotografií z udalosti. Okrem vysypania vlečky hnoju pred úradom symbolicky zablokovali aj ministerstvá, a to tým, že ich obmotali reťazami a nad Dunaj vypustili fotografiu premiéra Igora Matoviča (OĽaNO) s balónmi tak, aby pripomínala klauna.

reklamná správa

Draxler v profile uviedol, že je za to, aby sa politické spory riešili najmä kultivovane. Trvá zároveň tom, aby ľudia protestovali s rozumom a teraz neprispievali k šíreniu nákazy a tiež aby nevyvolávali zbytočné konflikty, napríklad s políciou. Podľa Draxlera Matovič na tlačovkách klame a neplatia na neho fakty, pravda ani diskusia.

reklamná správa

(SITA, adz;mma, foto: facebook/Juraj Draxler)

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím