12.03.21

Mladá žena zlákala 40-tnika na sex, oľutoval to

18-ročná žena vylákala muža pod most, jej spoločníci ho tam napadli a okradli. Zo zranení sa bude liečiť týždeň.

reklamná správa

NAJLEPŠIE SUSHI V KOŠICIACH!

Objednajte si skvelé sushi, rameny, čerstvé cestoviny, pikantné curry a pochutnajte si s KOSHI SUSHI

Zistite viac

V cele policajného zaistenia skončili dvaja mladíci vo veku 20 a 17 rokov z Veľkej Lomnice a 18-ročná dievčina zo Smižian. Čelia obvineniu z lúpeže, ktorá sa stala v utorok večer 9. marca v blízkosti popradského rušňového depa. Ako informoval prešovský policajný hovorca Daniel Džobanik, mladá žena vylákala pod zámienkou sexu 42-ročného muža pod cestný most medzi Popradom a mestskou časťou Veľká. „Na miesto však podľa dohody dorazili aj obaja mladíci.

reklamná správa

Po ústnej výmene názorov s poškodeným sa všetci presunuli k železničnému koľajisku smerujúcemu do rušňového depa. Tu poškodeného obvinení napadli a z bundy mu ukradli peniaze, ktoré si medzi sebou rozdelili,“ priblížil hovorca. Prepadnutý muž utrpel zranenia, z ktorých sa bude liečiť asi sedem dní. Popradský vyšetrovateľ po vznesení obvinenia spracoval na všetkých troch podnet na väzobné stíhanie.

reklamná správa

(SITA, jl, mt;fa, webnoviny/sita/ilustračné)

Čítajte viac: kuriozita

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím