11.02.16

Košický Ford vynovil sídlo

Vo Forde Szilcar na Alejovej 2 sa tlieskalo úspechom firmy. Vo vynovenom showroome sa odhaľoval nový Ford Galaxy aj bilancovala štvrťstoročnica. „História našej firmy začala v roku 1991. O dva roky sme kúpili túto budovu, v roku 1996 sme postavili salón a teraz po 25 rokoch sme ho vynovili podľa najmodernejších trendov s cieľom poskytovať čo najlepšie služby zákazníkom,“ začal výpočet úspechov konateľ spoločnosti Jozef Szilasi.
Jozef Szilasi je hrdý na úspechy svojej firmy.
Jozef Szilasi je hrdý na úspechy svojej firmy.
Predali už 6250 áut Za 25 rokov existencie predali 6250 áut značky Ford. „Je to krásne číslo. Za to patrí vďaka našim zákazníkom, všetkým zamestnancom a aj nášmu slovenskému importérovi.“ Zástupca hlavného importéra generálny riaditeľ Summit Motors Slovakia Vladimír Srňan pochválil hostiteľa. „Spolupracujeme 14 rokov. Predali ste 5210 vozidiel od nás. Keď sme začínali, boli dvaja predajcovia na Slovensku. Dnes ich je 12. Ford Szilcar Košice je však najsilnejší nezávislý díler.“ Po slávnostnom otvorení vynoveného salónu sa predstavoval nový model FORD Galaxy. Najväčší a najpohodlnejší rodinný sedemmiestny van zožal potlesk. Fordu sú verní Dali sme slovo konateľovi firmy Jozefovi Szilasimu: „S nápadom predávať fordy prišiel otec. Ford je skvelé auto a dobre sa predáva. Určite mu ostaneme verní.“ „Ja mám Ford Mondeo. Je to obratná limuzína. Veľmi dobrá na služobné cesty,“ pokračoval Jozef Szilasi v rozprávaní o svojej práci i vášni. „Nový model Galaxy bude mať v Košiciach určite úspech. S-Max je menší brat Galaxy a darilo sa nám s ním. Nový Galaxy určite osloví svoju cieľovú skupinu. Je to výborné rodinné auto.“ Ford patrí v predaji áut do prvej desiatky na Slovensku. Stabilný tím Zamestnanci tvoria vo firme stabilný tím. „Spolu je ich 45. Mnohí sú u nás 15 aj 20 rokov. Veľmi si ich vážim. Viete, keď vymení niekto každý polrok zamestnancov, tak zákazníci sú múdrejší ako personál. Dobrí predajca si to nemôže dovoliť.“ „V Košiciach predávame 9 osobných modelov a 4 úžitkové autá Ford. Desiatym modelom bude športová legenda Ford Mustang s vyše 50-ročnou tradíciou. Piatym úžitkovým autom bude nový Ford Ranger. V druhej polovici roka sa rozšíri ponuka o veľké SUV - FORD EDGE. Máme dlhoročných zákazníkov. Veľa ich má od nás aj niekoľko desiatok áut. Súkromné osoby aj piaty či šiesty voz,“ hovorí riaditeľ spoločnosti Marián Macej. Motor má svojho Oscara Ford ide po bezpečnosti, emisiách, nízkych prevádzkových nákladoch, spoľahlivosti a kvalite. „Jednolitrový motor EcoBoost od automobilky Ford získal už ôsmeho motorového Oscara v priebehu štyroch rokov a víťazstvo v kategórii Najlepší motor s objemom do 1,0 litra a je jediným motorom v dejinách, ktorý bol vyhlásený za celkového víťaza tri razy za sebou.“ „Bezpečnosť, či už pasívna, alebo aktívna, je v každom Forde vždy na prvom mieste. Každý zákazník má u nás istotu, že za svoje peniaze dostane to najlepšie,“ dodáva Marián Macej.  
Nový Ford Galaxy
- najlepší podvozok vo svojej triede
 - najvyššia miera aktívnej bezpečnosti
 - skvelý priestor v troch radoch – sedem miest
 - tri plnohodnotné sedadlá pre dospelých v druhom rade
 - jednoduché nastavovanie a posun sedadiel
 - veľmi dobrý dizajn
 - najnovšie technológie
 - ceny od 26-tisíc eur podľa výbavy
 - bezpečné otváranie zadných dverí
(ĽB) Foto: Veronika Janušková

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím