12.10.18

Aj takto vyzerá babie leto a jesenné leňošenie v košických uliciach

Foto: Veronika Janušková

Jeden z jesenných mesiacov našťastie akosi prizabudol, že teploty mali byť oveľa nižšie, počasie sychravejšie a z našich skríň či obuvníkov sme mali vyťahovať skôr nepremokavé prechodné bundy a gumáky. No opak je pravdou! Sukne na dievčatách sú stále krátke, aj ponožky v sandáloch sa občas mihnú na ulici.

Kúsok tepla nám v posledných dňoch prinieslo poriadne babie leto. Je také silné, že aj figuríny vo výkladoch pozabudli na svoj odev. Pozrite si, ako si posledné teplé dni tohto roka užívajú Košičania v uliciach nášho mesta!


Foto: Veronika Janušková 

reklamná správa

(SŠ)

Čítajte viac: jesen pocasie

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím