PR 14.06.18

CENTRAL SHOPPING na Sídlisku Ťahanovce otvoril svoje brány

foto: Veronika Janušková

Od začiatku výstavby neprešiel ani rok a na voľnej zanedbanej ploche medzi poliklinikou a poštou na Sídlisku Ťahanovce vyrástlo nové obchodné centrum.

Investor Mimiso Košice tu postavil CENTRAL SHOPPING. Reprezentatívny objekt na Americkej triede oficiálne zajtra otvorí svoje brány.
„Pre našich zákazníkov sme pripravili svetlé, presklené priestory. Na spodnom poschodí už funguje Billa a na vrchnom už v stredu mohli ľudia nakupovať v 101 drogérii, v lekárni Dr. Max, v očnej optike Fokus, ale aj v kvetinárstve Sandy Creative Flowers,“ hovorí Miroslav Mikluš, konateľ Mimiso.

V obchodnom centre nechýba ani predajňa Kapa-Press, kde si zákazníci môžu  kúpiť tabakové výrobky, noviny, dobiť čipové karty na MHD, ale aj podať si tiket lotériovej spoločnosti Tipos. „Keďže sme sa zaujímali, čo by chceli mať obyvatelia Sídliska Ťahanovce ešte v obchodnom centre, dozvedeli sme sa, že im chýba predajňa s potrebami pre zvieratká. Predajňu PetCenter otvoríme 28. júna. Budúci týždeň pripravujeme otvorenie aj obľúbenej mäsiarne Pečovská,“ dodáva konateľ.

Lekáreň poteší Ťahanovčanov dlhšími otváracími hodinami.foto:veja
Lekáreň poteší Ťahanovčanov dlhšími otváracími hodinami.foto:veja

Množstvo akcií

Všetky predajne si pripravili uvádzacie ceny a rôzne akcie. Ak si napríklad v predajni Billa nakúpite s Billa Bonus kartou nad 10 eur, získate 10-percentnú zľavu na ďalší nákup. V kvetinárstve zas ponúkajú takú istú zľavu na kytice. Lekáreň bude otvorená od 7.30 až do 19.30 hod., čomu sa tešia mnohí obyvatelia sídliska.

„Pre návštevníkov nášho centra sme pripravili aj veľmi príjemnú taliansku kaviareň siete Caffe Trieste, kde si môžu prísť pochutnať na vynikajúcej, čerstvo praženej káve. Ceny sú veľmi priaznivé, za kávičku zaplatíte iba jedno euro,“ vysvetľuje M. Mikluš.

V príjemnom prostredí kaviarne Caffe Trieste si po nákupoch príjemne oddýchnete. Foto: veja
V príjemnom prostredí kaviarne Caffe Trieste si po nákupoch príjemne oddýchnete. Foto: veja
V Bille je tiež množstvo akcií. Pohodlne nakúpite aj s deťmi. foto:veja
V Bille je tiež množstvo akcií. Pohodlne nakúpite aj s deťmi. foto:veja

Slávnostné otvorenie

Celé okolie obchodného centra je veľmi pekne upravené, hotové sú už aj sadové úpravy a k dispozícii je takmer 40 parkovacích miest. CENTRAL SHOPPING má bezbariérový prístup a z poschodia na poschodie funguje výťah pre deväť osôb. Do centra môžete vojsť aj z pasáže z Budapeštianskej ulice alebo z Americkej triedy.

Nové obchodné centrum má vstup z Americkej triedy aj z pasáže na Budapeštianskej.  foto:veja
Nové obchodné centrum má vstup z Americkej triedy aj z pasáže na Budapeštianskej. foto:veja

Už tento piatok sa od 13. do 19. hodiny uskutoční slávnostné otvorenie, kde sú vítaní dospelí i deti. Zo strany pasáže bude pripravený skákací hrad, nebudú chýbať rozprávkové postavičky, DJ pre deti, modelovanie z balónov, animátori, ale aj maľovanie na tvár. Dospeláci sa určite potešia akcii v kaviarni siete Caffe Trieste, kde si budú môcť  dať za cenu jednej dve kávičky. Na deti však obchodné centrum nezabudne ani počas roka. Veselé akcie budú pripravené napr. na Mikuláša, Vianoce či Medzinárodný deň detí.

V očnej optike Fokus je veľký výber tovaru aj rôzne zľavy. foto:veja
V očnej optike Fokus je veľký výber tovaru aj rôzne zľavy. foto:veja

(JV)


Anketa: Ako sa vám páči nové obchodné centrum?

Andrea Janíčková na rodičovskej dovolenke.
Andrea Janíčková na rodičovskej dovolenke.

Som tu síce prvýkrát, zatiaľ som navštívila iba predajňu Billa. Potešila ma aj optika, keďže túto sieť pravidelne navštevujem. Určite budem chodiť aj do tejto novej lekárne Dr. Max.
 

Lýdia Kubová pôrodná asistentka.
Lýdia Kubová pôrodná asistentka.

Už na prvý pohľad musím povedať, že sú tu krásne priestory. Idem si to všetko teraz poobzerať, ale myslím, že tu budem chodiť celkom rada nakupovať. 

Helena Garanová dôchodkyňa.
Helena Garanová dôchodkyňa.

Všetko je tu veľmi krásne a všade je veľa krásneho tovaru. Keďže už mám 85 rokov, je pre mňa nevýhoda, že do potravín musím ísť výťahom. Trochu sa obávam podlahy, aby sa v zime nešmýkala. 

Ľubomír Mrug marketingový manažér
Ľubomír Mrug marketingový manažér

Toto centrum ma veľmi oslovilo. Sú tu pekné oddychové zóny, kde sa dá príjemne posedieť. Mňa osobne potešila lekáreň Dr. Max, ktorá bude otvorená do večera, pretože na Ťahanovciach doteraz všetky lekárne zatvárali veľmi skoro.

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím