PR 19.11.19

Chcete ušetriť pri nakupovaní darčekov?

foto: VH, BS

Naše televízne redaktorky Veronika Haberová a Barbora Slivková už svojou reláciou „Vyskúšali sme“ motivovali mnohých skúsiť rôzne zážitky. Tentoraz si pripravili rady, ako ušetriť pri vianočných nákupoch.

Je dôležité, aby boli dary venované z lásky. Pri ich výbere preto myslime na to, čo našich priateľov či príbuzných zaujíma a baví. Správne zvolený darček vyčarí úsmev, ktorý, koniec-koncov, najviac poteší samotného darcu.

Aj keď svojich blízkych milujeme, pri nakupovaní musíme myslieť na svoj finančný rozpočet. Nie každý si môže dovoliť všetko. Práve v predvianočnom období obchodné domy vyhlasujú rôzne akcie, ktoré ľudí lákajú „vyprázdňovať“ regály predajní. To sa však často spája s chaosom. Veronika s Barborou sa preto rozhodli sadnúť si na výbornú kávu a v pokoji si premyslieť, čím svojich blízkych obdarujú.

Nakupovať môžete aj v pokoji pri kávičke zdarma v Slavianka café. Foto: VH, BS
Nakupovať môžete aj v pokoji pri kávičke zdarma v Slavianka café. Foto: VH, BS

Široký výber služieb

Namiesto googlenia či prezerania letákov vyhľadávali v mobile so stiahnutou aplikáciou NAŠAKARTA. Tá sa im totiž osvedčila už pri viacerých nákupoch. Veľkým benefitom využívania tejto elektronickej karty zliav sú akcie, ku ktorým sa bežne nedostanete, no tiež široké portfólio ponúkaných produktov i služieb.

Obe dievčatá už omrzelo darovať kozmetiku, oblečenie či iné, povedzme, otrepané nápady, ktorými si človek len preplní domácnosť. Tentoraz chceli potešiť svojich blízkych zážitkami, na ktoré nezabudnú. Relax, zábava i adrenalín, to všetko sú pridané hodnoty ich tohtoročného vianočného výberu.

S aplikáciou  NAŠAKARTA získate zľavu na vstup do escape rooms 10 percent. Foto: VH, BS
S aplikáciou NAŠAKARTA získate zľavu na vstup do escape rooms 10 percent. Foto: VH, BS

Pre kamarátov šport i adrenalín

Skvelým tipom pre partiu kamarátov sú podľa oboch dievčat takzvané escape rooms, únikové miestnosti plné hádaniek, hier a adrenalínu. V Košiciach si môžete vybrať z viacerých tém. Môžete napríklad preskúmať tajomstvá Tutanchamonovej hrobky, zažiť dobrodružstvo na pirátskej lodi, preskúmať krajinu zázrakov, zahrať sa na avatarov či prekonať strach v izbe s názvom Jig Saw.

S aplikáciou NAŠAKARTA získate zľavu na vstup 10 percent.

So zľavou až 50 percent si môžete užiť atrakcie športového centra Kalimero. Foto: VH, BS
So zľavou až 50 percent si môžete užiť atrakcie športového centra Kalimero. Foto: VH, BS

Pre svojho priateľa hľadala Barbora možnosti športových aktivít. Vďaka vyhľadávaniu v aplikácii plnej zliav natrafila na centrum Kalimero. V športovom komplexe si môžete zahrať volejbal, basketbal, bedminton, tenis, florbal alebo zaskákať si na trampolínach či do molitanovej peny. V Kalimere získate s NAŠAKARTA zľavu až 50 percent. Ako bonus k tomuto darčeku môžete v predajni na tomto mieste kúpiť aj športové oblečenie so zľavou 20 percent.

 Ak pri platení za wellness a masáže v Zen Beauty Spa v Ždani využijete NAŠAKARTA, ušetríte 10 percent. Foto: VH, BS
Ak pri platení za wellness a masáže v Zen Beauty Spa v Ždani využijete NAŠAKARTA, ušetríte 10 percent. Foto: VH, BS

Čo sa zíde rodičom

Medzi praktické darčeky patrí podľa výberu dievčat aj oprášenie šoférovania. Veronika sa rozhodla pre kondičné jazdy v Autoškole Easy. Potešia jej mamku, ktorá už dlhšie autom nejazdila. Ideálny tip tiež pre tých, ktorí majú problém s parkovaním. Za pomoci skúseného inštruktora si tu bez problémov precvičíte a zdokonalíte svoje praktické zručnosti. Barbora, naopak, odporúča dopriať rodičom relax. Jej výber padol na Zen Beauty Spa v Ždani, kde získate s aplikáciou NAŠAKARTA zľavu 10 percent na wellness i masáže.

Nákupy majú hotové, a to bez tlačeníc v obchodoch a dlhom vyčkávaní v radoch pri pokladniach. Navyše, pre svoj výber z aplikácie NAŠAKARTA si zvolili kaviareň Slavianka café, kde si kávu vychutnali úplne zadarmo. S apkou plnou zliav tu totiž môžete získať prvých 50 káv zdarma. V tejto prevádzke ušetríte tiež 20 percent na konzume, a to aj vrátane výborných koláčov. Pri tomto nakupovaní dievčatá ušetrili približne 60 eur.

TheRooms.eu – 
zľava 10 %
vstup: 15 eur/osoba
ušetríte: 1,50 eur

Tréningové centrum Kalimero – 
zľava 20 až 50 %
bedminton 9 eur/hodina
ušetríte: 4,50 eur

Autoškola Easy -
+ 2 kondičné jazdy k vodičskému v hodnote 25 eur/hodina
ušetríte: 50 eur

Zen Beauty Spa – 
zľava 10 %
wellness 13,50 eur/osoba
ušetríte: 1,35 eu

Stiahnite si aplikáciu v troch krokoch

1. Stiahnite si aplikáciu NAŠAKARTA zdarma a zaregistrujte sa
    • ak používate iPhone – z AppStore
    • ak používate systém Android – z Google Play 

2. Kliknite na ikonu „použiť kupón“

3. Zadajte kód  „KOSICE19“

Po jednoduchej registrácii a navolení oblastí vášho záujmu získavate presne cielené informácie o podujatiach a akciách výhradne z týchto oblastí (čo vás nezaujíma, to vás neobťažuje). Toto všetko vám NAŠAKARTA teraz prináša zadarmo, pričom oblasti záujmu si viete kedykoľvek meniť podľa vlastného uváženia. A nasledujúcich 365 dní môžete u všetkých našich partnerov bez akéhokoľvek obmedzenia čerpať výhody – zľavy.

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím