26.11.20

Kornel je komunikatívny

ilustračné foto: pexels

Mužské meno Kornel má latinský pôvod a je odvodené zo slova cornu, ktoré znamená „roh“. S nositeľmi tohto krstného mena sa na Slovensku stretávame len výnimočne.

Kornelovia, ktorí majú meniny 26. novembra, sú ťažko poznateľní. Prejavujú sa ako priami a súťaživí muži. Vedú intenzívny život. Dokážu sa bez zábran zveriť so svojimi problémami a radi komunikujú s ľuďmi.

reklamná správa
 

Sú vitálni

V školských laviciach sú Kornelovia výmyselníci, ktorí pripravia profesorom nejednu „horúcu“ chvíľu.

Keď chcú niekomu čosi povedať, povedia to z mosta doprosta. Neraz svojimi reakciami prekvapia okolie. Vedia, čo chcú, a väčšinou to aj dosiahnu.

Kornelovia sú vitálni. Sú náchylní na úrazy. Vyhýbať by sa mali mastným a sladkým jedlám.

Ovplyvňuje ich planéta Mesiac. Ich šťastné farby sú biela a zelená. Ochranné rastliny rumanček a jazmín, ochranné kamene nefrit a perla.

(TASR)

reklamná správa
 

Čítajte viac: kalendar meniny

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím