20.03.19

Košickí hasiči bavia Slovensko svojou rapovou pesničkou, za ktorú by sa nemusel hanbiť ani Rytmus!

Zdroj: youtube.com

Mnohí o tom snívajú a košickým hasičom sa to podarilo. Na internete totiž zverejnili svoj vlastný videoklip, ktorý doposiaľ videlo na webe už viac ako 80-tisíc ľudí!

Dvojica Tomáš Čekan a Matúš Hricík (alebo po rapersky Čepeto a Hrico) sú dvaja hasiči z Hasičského a Záchranného zboru v Košiciach, ktorí popri svojom náročnom povolaní majú čas aj na hudbu s dobre nabehnutou raperskou kariérou.  

reklamná správa

Za ich nečakaný úspech by sa nemusel hanbiť ktorýkoľvek začínajúci raper. Na ich facebookovom profile chalani zverejnili videoklip, ktorý baví ľudí po celom Slovensku.  

 


(SŠ)

Toto si musíte vypočuť! Školáci z Kene naspievali známu slovenskú ľudovku

Viac k téme

15.03.19
Toto si musíte vypočuť! Školáci z Kene naspievali známu slovenskú ľudovku

Čítajte viac: hudba hasici

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím