PR 07.11.18

MČ Košice - Dargovských hrdinov volí Vladislava Stanka

DOSŤ BOLO NESPRÁVNEHO SMERU - VOĽTE POZITÍVNU ZMENU! Rodák z metropoly východu Ing. Vladislav Stanko, MBA, LL.M. je Košičan celým svojím srdcom. Aktívny nie je len doma na Slovensku, ale i v zahraničí. Dlhodobo mu však nie je ľahostajná situácia v našej krajine, meste ani v MČ – Dargovských hrdinov. Ako sám vraví: „Nechcem, aby naše Košice pokračovali nesprávnym smerom...

Dňa 04. novembra 2018 sa v Penzióne Fontána uskutočnilo stretnutie občanov s kandidátom na starostu mestskej časti Košice - Dargovských hrdinov  Ing. Vladislavom Stankom, MBA, LL.M. (č. 2), ktorý občanom osobne odpovedal na otázky a reagoval na ich podnety. 

Zdôraznil, že on chce ukončiť vládu SMER-u v MČ  Dargovských hrdinov a priniesť pozitívne zmeny pre všetkých spoluobčanov. Akcie sa zúčastnili aj ďalší kandidáti protismeráckych koalícií na poslancov, a to Mgr. Jana Sopková (Národná koalícia), Mgr. Iveta Varadzinová (OĽaNO, SME RODINA Boris Kollár ZMENA ZDOLU - Demokratická únia Slovenska, Demokratická strana) a Roman Križalkovič (SaS). Podporu Vladislavovi Stankovi vyjadrili všetci kandidáti na poslancov a spolu s nimi aj ich kolegovia z ostatných strán protismeráckych koalícií. Svojou účasťou poctil občanov predseda krajskej rady SME RODINA Boris Kollár - JUDr. Rastislav Masnyk, MBA, krajský koordinátor strany OľaNO p. Vojtech Tóth, MBA, ústredný manažér strany ZMENA ZDOLA - Demokratická únia Slovensko - Vlado Zajačik, podpredseda Demokratickej strany Ing. Peter Jurík a krajský predseda Národnej koalície Vladislav Tóth. 

Po formálnej časti, na hosti okrem vynikajúceho gulášu a pivka čakal aj bohatý kultúrny program. V Penzióne Fontána v nedeľu vystúpila známa slovenská speváčka Veronika Rabada, česká herečka a improvizátorka Jitka Osička, zahral aj miestny folklórny súbor Furčaňe, čo občania uvítali búrlivým potleskom. Celú akciu hudobne zaisťoval DJ Július Hrabušický a moderovala Emma Smatana.

Prioritou je konštruktívna politika v prospech občanov

Víziou Vladislava Stanka je vrátiť mesto Košičanom, aby činnosť magistrátu a úradníkov mestských častí  bola skutočne vnímaná ako služba občanom, aby sa nášmu krásnemu mestu už nikdy nenadávalo „Rašice“. Už bolo „DOSŤ“ korupcie, rodinkárstva a klientelizmu. V prípade úspechu je jeho prioritou konštruktívna politika v prospech občanov. 

Otvorený úrad, maximálna transparentnosť a služba pre občanov,
bezpečnosť a potreby občanov je absolútna priorita,
podpora bezbariérových projektov, podpora hendikepovaných spoluobčanov,
podpora rodičov samoživiteľov, dôchodcov a sociálne slabších spoluobčanov,
viac parkovacích miest, nové záchytné parkoviská a parkovacie domy,
čisté ulice, viac opravených ciest a chodníkov,
viac zelene, oddychových zón, ihrísk, športu a kultúry.

Foto:
Foto: VS

Kandidát na starostu Vlado Stanko podporil revitalizáciu MŠ Jaltská 

Občania MČ Košice - Dargovských hrdinov nesklamali. Pri revitalizácii MŠ Jalstká pomáhali malí i veľkí. Aktuálne už aj deti v MŠ na Jaltskej ulici majú revitalizovaný areál. Celý deň viac ako 50 rodičov, spoluobčanov a učiteliek makali, sadili zeleň a stromy, maľovali detské zariadenia a upravili celý areál... Celu akciu podporil i kandidát na starostu Vlado Stanko (č.2), ktorý zaistil všetkým dobrovolníkom guláš a i pri svojom náročnom podnikateľsko - pracovnom programe, služobných cestách a štúdiu PhD., osobne priložil ruku k dielu. Srdečne ďakujeme všetkým, čo sa osobne zapojili. 

Ing. Vladislav Stanko, MBA, LL.M. je 44-ročný Košičan, filantrop a úspešný podnikateľ. Je riaditeľom Európskeho inštitútu v Prahe a konateľom organizačnej zložky Európskeho inštitútu v Žiline. Zároveň je aj externým doktorandom na Fakulte manažmentu Prešovskej univerzity v Prešove v odbore Manažment. Dlhodobo podporuje vlastenecké aktivity a Slovákov v zahraničí, akcie Slovenského domu v Prahe, Slovenské národné slávnosti krajanov v Srbsku, Miss Folklór, ale i šach a charitatívne projekty. Dňa 28. októbra 2018 zorganizoval pod záštitou prezidentov ČR a SR v legendárnom divadle SEMAFOR v Prahe a v Múzeu TGM v Lánech „Oslavu 100. výročia vzniku samostatnej Československej republiky“, kde prebehla i zbierka pre charitatívny projekt „Pomozte dětem“. V prvom rade je však vlastenec a hrdý Košičan. 

Viac info na: www.vladostanko.sk

 

Foto: VS

Ing. Vladislav Stanko, MBA CEO  Buzulucká 25, 04022, Košice, Dodávateľ: KOŠICE:DNES MEDIA a.s., Protifašistických bojovníkov 11, 04001 Košice, IČO: 43 890 270.

Vydavateľ nezodpovedá za obsah politickej reklamy.

Čítajte viac: poslanci volby

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím